Viešpats Maitrėja

Kieno tiesa geresnė?

Aš labai džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių Dievą laiko savo draugu, patarėju, bendražygiu. Mylėti Dievą – reiškia mylėti Gyvenimą. Dievas žmogui sudarė sąlygas save  pažinti materijoje, tai šią galimybę reikia labai vertinti. Tiesa, dauguma žmonių yra panirę į tam tikrą sąmonės miglą ir nesuvokia nei gyvenimo grožio, jei gyvenimo svarbos. Bet tie, kurie tai suvokia, niekada nepaneigs Kūrėjo jėgos ir Jo įtakos žmogaus gyvenime.

Aš laiminu kiekvieną žmogų, kuris stengiasi pažinti save ir savo prigimtinę energiją – Kūrėją. Kiekvienas žmogus, einantis pažinimo keliu, pirmiausia turi įvertinti tai, kad jis yra Kūrėjo sąmonės dalis Žemėje. Ir nieko nėra svarbiau, kaip rasti ryšį su Kūrėju. Kiekvienas žmogus turi savyje pajausti bendrumą su Dievu. Pajusti Jo norą bendrauti su žmogumi. Tiesa, Dievas visados pasiruošęs bendrauti su žmogumi, nes žmogus Jam nėra atskira būtybė – žmogus yra Jo paties dalis, todėl ir bendrauja su žmogumi noriai ir paprastai. Kūrėjo mintys ateina ramiai, be įtampos, su palaikymu, gerumu, atidumu. Gali kilti mintys, kurios jums nėra žinomos, bet aiškiai suvokiate, kad tai tiesa. Nes jaučiate, kad Kūrėjas bendrauja su jumis.

Bendrystė su Kūrėju išlaisvina žmogų iš jo paties sukurtų sąmonės gniaužtų. Leidžia žmogui išjausti vidinę laisvę ir vidinę pilnatvę. Nenuodykite savęs neigiamomis mintimis, nesvarbu kokį pagrindą tos mintys turėtų. Vis tiek stenkitės, kad jūsų minčių spektre dominuotų tiesa, dominuotų pagarba sau ir kitam, dominuotų meilė Kūrėjui. Aš, Viešpats Maitrėja, dažnai apsilankau jūsų minčių lauke ir stebiuosi, kiek daug nereikalingų problemų susikuriate savo mintimis. Kiek daug skausmo sau suteikiate. Į gyvenimą reikia žiūrėti paprasčiau. Niekuomet nebus vienos tiesos ir niekados nebus visiško sutarimo svarstant, kodėl žmogus gyvena ir kaip jis turi gyventi. Kiekvienas žmogus tiesiog gyvena ir kiekvienas jo judesys, kiekvienas žodis ir jausmas sukuria būsimas situacijas. Ir niekados nebus taip, kad kažkas bus idealiai tobulas ir atitiks visų lūkesčius. Žmonės nesutaria dėl Kūrėjo statuso, dėl Jo valios ir galios, o kaip galėtų sutarti dėl žmogaus tiesos ir pripažinti ją vienintelę teisinga. Taip negali būti. Nes kiekvienas žmogus gyvena savo tiesoje. Ir nesvarbu, ar ji jums patinka, ar nepatinka. Svarbu yra tik tai, kad žmogus tikrai gyventų savo tiesoje, o ne kažkieno kito primestoje tiesoje. Kiekvienas žmogus turi teisę rinktis, kuo tikėti, kaip gyventi ir ką kurti. Ir negali būti smerkimo kito žmogaus už jo pasirinkimus. Dievas žmogui suteikė laisvą valią rinktis kaip gyventi. Tos valios niekas negali užginčyti ir neverta to daryti. Taip ir su mūsų laiškų sekėjais. Yra tų, kurie tai priima, yra tų, kurie tai neigia. Ir kiekvienas gyvena savo tiesoje ir savo realybėje. Svarbu suvokti ar jūsų asmeniškai sukurtoje realybėje lengva gyventi jums ir jūsų artimiesiems, ar jūs gebate augti ir tobulėti, ar mokotės save pažinti ir siekiate sąmonės augimo? Žmogus į Žemę atėjo tam, kad siektų sąmonės augimo, kad proporcingai didėtų jo išmintis ir jo gebėjimas mylėti. Ir visos žmogaus sukurtos tiesos, leidžiančios tai daryti, yra geros. Nėra neteisingų kelių, yra tik vertinimų lygiai: nuo kategoriško situacijos smerkimo iki tolerantiško požiūrio į situaciją. Kiekviena tiesa yra konkretaus žmogaus tiesa ir nereikėtų iš vis vertinti, ar tas žmogus, eidamas dvasinio tobulėjimo keliu, teisingai elgiasi, ar ne. Jūs galite vertinti fizinio gyvenimo atitikimą tam tikroms  normoms, bet žmogaus požiūrių, siekių ir jo vertybių vertinti nereikėtų. Jeigu jūs patys nežinote, kaip suprasti, kas yra teisinga, tai pasižiūrėkite į tuos, kurie moka mylėti Kūrėją ir kurie gerbia savo gyvenimą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *