Viešpats Maitrėja

Ne aplinka jus turi įtakoti, o jūs turite įtakoti savo aplinką

Kiekviena žmonių karta patiria savo išbandymus, kurie išryškina kiekvieno žmogaus vertybes ir pasirinkimus. Šiais metais ir jūs patyrėte ir patiriate išbandymus, kurie skatina jus pasirinkti kuo vadovautis savo gyvenime: baime ar tikėjimu. Suvokite, kiekviena situacija, kad ir kokia ji būtų sudėtinga ir nemaloni, yra tik išbandymas: kaip jūs į ją reaguosite. Kiekvienas įvykis paskatina jus rinktis kaip gyventi. Dauguma iš jūsų patyrėte stiprų baimės ir nežinomybės jausmą, kai pasaulį aplankė viruso sukelta liga. Bet, šiandien Aš noriu jums priminti, kad viskas ir visados priklauso nuo žmogaus vidinės būsenos, nuo jo pasirinkimo, kaip mąstyti ir kaip jaustis. Jeigu jaučiate baimę, tai jūs pritrauksite daug situacijų, kur kursis baimė. Bet jūs galite net sudėtingoje savo aplinkoje išlikti tam tikrame pozityvume ir skleisti vidinę ramybę, kuri aplink jus vėl sukurs ramybės lauką. Jūs generuojate mintis, o jos kuria tai atspindinčias situacijas. Galite sakyti, kad žmonija išgyveno daug skausmingų laikotarpių ir pozityvia mintimi nebuvo galimybės apsisaugoti. Ir tai tiesa. Tai buvo trimačio suvokimo erdvė, kurioje nebuvo tokia stipri minties galia. Šiandien žemiškoje erdvėje situacija keičiasi ir išliks tie, kurie gebės kurti teigiamų minčių ir jausmų srautus, kurie gebės sudėtingoje žemiškoje aplinkoje išlikti ramūs ir pozityvūs, kartu  kurdami ramią ir saugią aplinką aplink save.

Artėja ruduo ir jums kyla baimės dėl viruso. Aš galiu pasakyti, kad gyvenimą paralyžiuoja baimė, ne virusas. Įsidėmėkite tai.  Ir jeigu nugalėsite savo vidines baimes, tai virusas praeis jūsų net nepaliesdamas. O jeigu tenka apriboti savo veiklas, tai gal laikas susimąstyti, kokia dalis jūsų veiklų paremtos egoistiniais jūsų siekiais ir lūkesčiais. Gal jūs pamiršote svarbiausius sielos siekius: pažinti save ir pažinti Kūrėją, esantį jumyse. Jeigu savyje atrasite Dievo galią, tai jums tikrai netrukdys gyventi jokie virusai. Jūs pilnai save išreikšite ir kursite gerovę sau ir savo aplinkiniams. Jūs gebėsite peržengti per savo asmeniškumo blokus ir atsiversite amžinybės suvokimui. Pajautimui, koks yra sielos amžinasis gyvenimas ir kokias vertybes tas gyvenimas iškelia. Ir juo mažiau skirsite laiko apmąstymams, kas esate ir ką veikiate, tuo sudėtingiau išgyvensite apribojimų bangas. Todėl skirkite laiko išsivalymui iš savo neigiamumo ir jūsų ateitis bus labai rami, nekamuos nei nepriteklius, nei baimės. Tai pasirinkimo laikotarpis, kuris sužadina vidines jėgas pasirinkti būti žmogumi-kūrėju. Jūs turite galią savo mintimis kurti pozityvią ateitį. Tik reikia tai pradėti daryti dabar ir jūs gyvensite erdvėje, kurioje nėra nei baimės, nei skausmo, nei netekčių. Bus tik laisvos kūrybos erdvė, kurioje gali pildytis jūsų minčių idėjos, kurioje lengvai skleisis jūsų nauji gebėjimai.

Prabuskite ir leiskite savo vidinei galiai išsiskleisti. Ne aplinka jus turi įtakoti, o jūs turite įtakoti savo aplinką. Būkite kūrybingi ir drąsūs. Drąsūs savo pasirinkimuose, savo svajonėse, savo vidinėje kūryboje. Nieko nėra galingiau, kaip įvaldyta jūsų minties galia. Prisiminkite tai. Trimačio suvokimo erdvė jau pasitraukia iš žemiškosios sąmonės lauko. Dabar fokusuojasi naujos galimybės, kurios pasireiškia per žmogaus mintį ir vidinę galią. Jūs esate savo gyvenimo kūrėjai. Įvaldykite savo mintis bei jausmus – ir jūs gyvensite nuostabiame pasaulyje, kuris jūsų nevaržys ir leis jums gyventi laimingai ir įdomiai. Susitelkite į save, panaudokite visas savo žinias pozityvios erdvės kūrimui ir jūsų gyvenimas priklausys nuo jūsų. Būkite drąsūs, kūrybingi ir prisiminkite: šiame laikotarpyje pildosi visi jūsų jausmai ir jūsų mintys. Tad pažvelkite atidžiai, ką jaučiate ir apie ką mąstote. Ne tik ko norėtumėte, bet ir ką veikiate kiekvieną minutę, bei pasistenkite išlikti ramūs ir pozityvūs savo veiksmuose, savo pokalbiuose, savo svajonėse. Visur turi išlikti harmonija ir tikėjimas, kad gėris ir gausa įsitvirtins jūsų gyvenime.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *