Viešpats Maitrėja

Paraginkite savo sielą rinktis gyvenimą

Pasaulis keičiasi ir jūs matote bei jaučiate tą pokytį. Jūs matote išorinio pasaulio pokytį, bet kartu jaučiate ir pokyčius savo viduje. Jaučiate keistas būsenas, tarsi nesvarumą, tarsi prasilenkimą su gyvenimu, tarsi būtumėte čia ir kažkur kitur. Tos būsenos rodo, kad vibracinis laukas keičiasi ne tik subtiliuosiuose planuose, bet ir jūsų materijoje. Vibracijos keičiasi mentaliniame plane, astraliniame plane ir, žinoma, fiziniame plane. Jūs jaučiatės keistai ir tai gali sukelti dar daugiau nerimo. Bet nėra ko bijoti ar nerimauti. Tiesiog naujos vibracijos jau keičia jūsų kūnų struktūras ir jūs patiriate būsenas, kurių anksčiau nepažinote. Bet per laiką ateis patirtis ir su tuo susigyvensite, įprasite ir tai tikrai nebekels jums nerimo. Todėl šiandien noriu pasakyti, kad virsmo metu tikrai jausite keistus pojūčius, bet jie jums nepakenks. Pralaukite, pailsėkite ir leiskite aukštoms vibracijoms įeiti į jūsų kūnus ir padaryti esminius pokyčius, kurie leistų jums gyventi pagal naujai suvokiamus Visatos dėsnius.  Tie, kurie skaitote šiuos laiškus, jau suvokiate, apie kokias būsenas kalbu: mintys gali neapčiuopti tam tikrų kitų žmonių minčių srautų. Taip yra todėl, kad vibracijoms kylant, jūsų mintys taip pat pereina į tą minčių srautą, kuriame nebėra tam tikrų žemų vibracijų minčių. Jums atrodys keistai, kad mąstote ne kaip visi, kad net tas pačias situacijas jaučiate kitaip, tarsi kažkas iš jūsų galvos būtų išsitrynę. Išsitrina neigiami srautai. O tai yra jaučiama ir fiziškai. Galvoje jausis daugiau erdvės, o toje erdvėje bus tuščia. Bet tik kol kas tuščia, nes prisiderinsite prie aukštesnių vibracijų, ir toje erdvėje atsiras kitokie minčių srautai. Tie minčių srautai neateis iš ateities ir jų nėra dabartinėje kolektyvinėje sąmonėje, bet jie yra jūsų aukštesniosios sąmonės saugyklose. Per daugybę įsikūnijimų jūs esate patyrę įvairių mąstymo etapų ir jumyse slypi didžiuliai klodai gerų minčių. Reikia tik laiko, kol aktyvuosis aukštesnių vibracijų mąstymo stilius. Turite leisti sau kitaip mąstyti. Nesistenkite suvaldyti pokyčio eigos. Leiskite, kad jumyse įsivyrautų kitos mintys, kitoks požiūris į gyvenimą. Neužblokuokite to pokyčio noru gyventi kaip seniau. Tai, ką pažinote, jums suteikia saugumo, bet tai, ką pažinsite, suteiks jums galimybę patirti gyvenimą dar kitu kampu.

Jūsų sielos gali rinktis, ar joms išeiti iš kūno (mirti) ir atgimti jau kitokiame pasaulyje, ar prisitaikyti prie virsmo ir, būnant tame pačiame kūne, išgyventi naują reinkarnaciją? Tai yra, naujai suformuoti mentalinį ir astralinį kūnus? Tokiu atveju jūs sutaupote daug laiko, nes nereikia skirti laiko augimui, brendimui, pažinimui. Jūs iš karto pereinate į aukštesnį energinį lygmenį ir galėsite vystyti savo gyvenimą su visa savo patirtimi naujose sąlygose. Jūs turite galimybę pamatyti, koks gyvenimas bus Aukso amžiuje. Juk jei mirtumėte, tai konkrečiai jūs to jau nesužinotumėte. Žinotų ta kita jūsų sąmonės dalis, bet ne jūs. Tai kodėl nesurizikavus ir neatsivėrus sąmonės pokyčiams dabar? Jums kils klausimas, kaip galite įtakoti savo sielą, kad ji nenorėtų mirti? Galite, reikia tik priimti sprendimą, kad norite gyventi aukštesnių vibracijų pasaulyje čia ir dabar ir kad esate pasiruošę lengvai reaguoti į savo vidinius pasikeitimus, ir procesas vyks. Laisvą valią rinktis turite ne tik jūs, kaip žmogus, bet ir jūs, kaip siela.  Rinkitės gyventi ir joks virusas jūsų nepakirs.

Dalintis:

1 komentaras apie “Paraginkite savo sielą rinktis gyvenimą”

  1. skaitau šį straipsnį ir šiurpuliukai bėga per kūną, nes kai prasidėjo viruso banga tikrai manyje vyko nenusakomai keisti pojūčiai, vienu tarpu ėmė lyg baimė, kankino nežinia, supratau, kad kažkas vyksta, bet iki galo nesuvokiau kas, tai truko tik keletą dienų, tiesiog intuityviai jaučiau, kad vyksta virsmas, ir aš labai norėjau kuo greičiau įsileisti į savo informacinį lauką naujas žinias, naujus potyrius. Faktas, pasitaikė ir klaidų, bet kaip smagu, kai pati supranti ir pripažįsti sau, kad klydai, kad suklupai, keliesi, nusivalai emocinį purvą ir keliauji toliau… į naują akimirką, naują potyrį, naują žemiškojo gyvenimo kelio etapą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *