Viešpats Maitrėja

PAŽINK SAVE…

Maitrėja – tu gi turi Visatos gyventojos vardą. Tu nuostabiai gražiai įsiliejai į bendrąją erdvę. Pagaliau žmogus pajėgė išskleisti dieviškąją energiją taip, kaip to siekė Dievas. Sakai, tavo gyvenimas nepasikeitė, esi normali moteris. Tu klysti. Ne viskas taip, kaip atrodo. Tavo gyvenimiškas įvaizdis išlieka. Kūnas išlieka. Jis reikalingas realiame Žemės gyvenime. Bet tavo vidus keičiasi. Keičiasi vibracijos, keičiasi suvokimas, keičiasi išraiška. Tu gi ir dabar matai, kaip pasikeitei. Kūnas išliko, na, truputi sensti, bet vidus keičiasi. Tu gi padedi žmonėms savo rankų prisilietimu. Argi tai galėjai padaryti prieš 10 metų? Nelabai galėjai ir prieš metus laiko. O dabar gali. Vadinasi, išorė – kūnas išliko, o vidus – energetika keičiasi. Sąmonei sunkiausia. Ji tarsi riba tarp to, kas sena ir to, kas nauja. Tarp to, kas materialu ir to, kas nematerialu. Viskas priklauso nuo to, kaip priimsi naujus pokyčius. Jei lengvai ir paprastai – niekas neužgaus tavęs. Jei bijosi, abejosi – blokuosi pokytį.

Aš, Viešpats Maitrėja, džiaugiuosi tavo žingeidumu. Neabejok tuo, ką išgyveni. Tai tavo tiesa. Jeigu kažkam tai nepatinka – tai jo asmeninė valia. Asmeninė. Ne Dievo. Dievas suteikė tau galimybę pažinti save. Save. Kas tai yra „save“? Tu ir Dievas. Save – tai tu ir Dievas. Dievas tau suteikė galimybę pažinti save… Dievas visiems yra suteikęs šią galimybę, juk tam ir yra žmogus su visa Žemės struktūra. Tik ne visi vienodai eina proceso keliu. Ir tai savaime suprantama, paaiškinama. Bet procesas eina, mėgaukis juo. Tu turi būti pačiu laimingiausiu žmogumi Žemėje, nes Dievas tavimi tiki! Tai kaip tu gali juo netikėti??? Jis myli tave. Džiaugiasi tavimi, tu vykdai jo valią. Ne Tamsos valią.

Skleisk šviesą, šilumą, paprastumą. Gyvenk, kaip gyvenai, ir sek mokymus. Tu keitiesi, keičiasi ir aplinka. Pasitaiko visko: nuosmukių ir pakilimų. Šiandieną tau nuosmukio diena, tai rytoj laukia pakilimas. Bet suprask ir prisimink: tavo nuosmukis nubanguoja tavo aplinkoj – žlugdai visus. Tavo pakilimas – padės daugeliui. Būk atsakinga už savo mintis ir veiksmus. Tu stipri – išgyvenai. Lai būna pamoka ir kitiems. Abejodami Dievu žudote save. Nes jūs – Dievas. Tai kaip gi galite abejoti savo egzistavimu? Pažiūrėkite į veidrodį. Ką jame matote? Save matote. Dievą matote. Kaip neabejoji, kad tu egzistuoji, taip neabejokite ir Dievu. Nes „tu ir aš – mes vieno kraujo“ – ar ne teisinga frazė iš filmuko? Mes, Pakylėtieji Valdovai, padėsime tau pakeisti sąmonę. Padėsime priimti informaciją be baimės. Bet tu turi įvaldyti savo mintis. Prisimink kiekvieną Žemėje gyvenusį genijų. Prisimink jų sąmonės galią. Pasinaudok tuo. Prisimink Jėzų, Budą, Mariją, prisimink Einšteiną, Aristotelį, Dalai Lamą, Mandelą, Indirą Ghandi… Prisimink, jie gyveno Žemėje. Jie kūrė, jų sąmonė atlaisvėjusi, pasinaudok tuo. Pamiršk savo sąmonę. Ji asmeninė. Ji tavo. Bet tu – Dievas. Tavo sąmonė – Dievo sąmonė. Dievas – tai Einšteinas, Sokratas, Motina Teresė… Aš esu tavyje. Aš – taip pat Dievas.

Tai kodėl tu bijai susitikti su tuo, kas tavyje?

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *