Viešpats Maitrėja

Požiūrio galia

Keliaukime gylin į save. Ką tu jauti savyje? Ar tu matai savyje tik skausmą, baimę, pyktį? Ar tu gebi matyti savyje džiaugsmą, pasitikėjimą savimi ir Kūrėju? Ką tu matai? Esmė ta, kad viskas yra tavyje, bet tu matai tai, kas tau labiau artima, kas tavyje labiau gyva ir įprasta. O ką tu matai – tuo tu ir esi, tuo yra tavo gyvenimas. Tad kodėl nepakeitus požiūrio į save ir nepamačius savęs laimingo, harmoningo, sėkmingo, daug sugebančio ir tvirto? Manai, kad tai nėra tiesa? O aš manau, kad tai yra tiesa, tik tu nebenori matyti savęs kitokio. Taip įpratai tikėti tuo, ką tau sako kiti, ką tau primeta, kad pamiršai savo vidinę pasirinkimo teisę būti laimingu. Sutelk dėmesį į savo pačias geriausias savybes, turėk drąsos parodyti aplinkiniams savo talentus, pasakyk aiškiai pasauliui, kad pasiruošęs būti laimingu ir savo tikrą laimę išskleisi.
Noriu padrąsinti rinktis tokią tiesą, kuri skatina tave gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Kasdien kas nors tave baugina ir nori įtikinti, kad gyvenimas nepriklauso nuo tavęs. Bet tai netiesa. Tiesa ta, kad tu, būdamas sąmoningu žmogumi, gali rinktis: ar stiprinti savyje drąsą, tikėjimą ir pasitikėjimą savimi, ar stiprinti baimę, silpnumą, tingėjimą, abejingumą. Tavo požiūris į save ir į gyvenimą priklauso tik nuo tavęs. Gal ne visos gyvenimiškos situacijos tiesiogiai priklauso nuo tavęs, bet požiūris į jas priklauso nuo tavęs. O nuo tavo požiūrio jau priklausys ar tu save nuraminsi ir mokėsi gyventi vidinėje harmonijoje ir išmintyje, ar tu įbauginsi save ir gyvensi nerime bei vidiniame skausme. Suvok, kad labai daug kas priklauso nuo tavęs, nuo tavo vidinės drąsos būti savimi, nuo tavo gebėjimo suvokti tikrąją gyvenimo esmę. Prisimink, kad tu į Žemę atėjai ne vien tam, kad bijotum gyventi ir vargtum tame gyvenime. Tu atėjai pažinti savo vidinę galią, savo vidinę išmintį ir meilę – ir su tuo nuostabiu turtu kurti gražų gyvenimą sau ir kitiems. Neprarask gyvenimo laiko liūdėdamas, bijodamas, abejodamas. Drąsiai kurk naujus įvykius, mokykis skleisti pozityvumą ir saugumą visose gyvenimiškose sferose. Rinkis gyvenimą teigiamose mintyse ir teigiamuose jausmuose. Rinkis pozityvumą ir džiaugsmą, rinkis nuoširdumą ir paprastumą. Tu pasirinksi tas vertybes ir kitas žmogus drąsiau jas rinksis, vadinasi, ir pačioje gyvensenoje bus daugiau šypsenų, daugiau skardaus juoko, daugiau laisvų kūrybingų minčių bei darbų.
Esi žmogus, turintis labai galingą ryšį su Kūrėju. Kodėl tu neišnaudoji savo minties galios? Kodėl pasiduodi kitų žmonių negeroms nuotaikoms ir abejonėms savimi? Savo mintimis ir požiūriu į save tu kuri tiek save, tiek savo gyvenimą. Gal jau laikas savo viduje pamatyti išmintingą ir kupiną meilės sielą, kuri pasiruošusi kilti į dar gilesnį savęs suvokimą, į nuostabias naujas patirtis, kurios suteiks kūrybinio džiaugsmo ir gilesnį suvokimą kas esi ir kodėl esi čia, Žemėje. Ir nepamiršk save užpildyti meile ir pagarba. Gerbk tai, kas tu esi viduje ir keisk savo netobulus įpročius, kad galėtum gerbti save visados.

Dalintis:

2 komentarai apie “Požiūrio galia”

  1. Kaip nuostabu.Man labai padeda .Ir kaip tik šiomis dienomis labai reikalingos mintys.Padeda paleisti negatyvo likučius.Ačiū Jums už tai ,kad esat.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *