Viešpats Maitrėja

Realizacijos dėsnis

Dėmesio sutelkimas į savo mintis ir savo būseną padeda išmokti sutelkti dėmesį į šios akimirkos situaciją. Nereikia gyventi praeityje ar ateityje. Reikia susikoncentruoti į šią akimirką. Jeigu šioje akimirkoje tave drasko negeri jausmai dėl ateities ar praeities, tai šią akimirką ir  reikia keisti. Praeities ir ateities šią akimirką nepakeisi. Dabar gali pakeisti tik tai, ką jauti tą akimirką. Būtų nuostabu suvaldyti save ir pažvelgti, kokia aplinka jus supa, kas jūsų gyvenime dar vyksta be jūsų įtemptų minčių. Praplėtus savo dėmesį, jūsų susifokusavusi mintis į savo problemas truputį atsilaisvins ir galėsite kitaip įvertinti savo situaciją. Kai rekomenduojame išmokt sutelkt dėmesį į save, tai nereiškia, kad reikia sutelkti dėmesį tik į tai, kas tau aktualu ir svarbu. Reikia mokėti matyti visą aplinką. Dėmesio sutelkimas į save padeda apčiuopti savo keistinas vidines būsenas. Taip jūs valote savo energetiką, savo karminius prisirišimus ir blokus. Juo mažiau yra prisirišimų, tuo lengviau savo dėmesį sutelkti į kūrybos procesus. Kai yra prisirišimai prie tam tikrų nuotaikų, prie tam tikrų būsenų ar net siekių, jūs negebate lengvai ir paprastai atsijungti nuo rūpesčių pasaulio. Prisiminkite, jūs gyvenote vakar, gyvenate šiandien, gyvensite ir rytoj. Vadinasi, visados bus situacijų, kurias vienaip ar kitaip reikės spręsti. Jūs gimėte pasaulyje, kuriame nuolat kas nors vyksta. Išvengti veiksmo neįmanoma. Todėl tikėtis, kad pasaulis tavęs visai nepalies ir tau nieko nereikia daryti – tikrai taip nebus. O jeigu jau gyvenate, tai pasirinkite, ar tas situacijas nuolat priimsite su baime, nuoskaudomis, įtampa, ar jas priimsite kaip situacijas, kuriose jūs galite veikti save ugdydami. Nepriimkite pasaulio kaip didžiulių bėdų labirinto. Jūs gyvenate gražiame pasaulyje, tik esmė ta, kad jis taip suformuotas, jog atspindi jūsų vidinę būseną. Kitaip čia nebus. Toks jau šios Žemės materializacijos dėsnis. Jūsų erdvėje formuojasi tik tai, kas yra jūsų mintyse ir vidinėje būsenoje. Ir jeigu neužfiksuojate, kokia jūsų vidinė būsena, tai negalite nuspėti, kokia ateitis jūsų laukia. O jeigu įvaldote savo emocijas ir savo mintis, jūs galite įvaldyti tam tikrus energijų srautus, kurie tikslingai formuoja jūsų ateitį.

Kiekviena energija gali pradėti veikti jūsų naudai tik tada, kai jaučia atgarsį jūsų vidinėje būsenoje. Jūs galite svajoti ir siekti gerų dalykų, bet jeigu viduje yra nepasitikėjimas ar pavydas, jei viduje yra šiaip dėl kažko atsiradęs liūdesys ar nuoskauda, tai jūs neįvaldysite sėkmės energijos, nes jūsų vidus pritrauks liūdesio energijas, kurios ir materializuos įvykius, kurie jums suformuos dar daugiau liūdesio. Todėl taip svarbu gebėti įvertinti savo vidinę būseną ir, pasitelkus protą, pakeisti požiūrį į tam tikras situacijas, o jeigu dar pridėsite pasitikėjimą Dievu, tada jūsų situacijos keisis greičiau. Tikėjimas Dievu – tai sėkmės ir laimės energija. Ji visados kuria pozityvumą. Bet, žinoma, ir čia priklauso nuo to, kaip tikite Dievu. Ar Jis jums kaip baudėjas, kuris tik baudžia jus (tada formuojate baimės energiją), ar Jis draugas, kurio meile ir draugyste galite ramiai ir besąlygiškai pasitikėti. Tokiu atveju, tikėjimas ir pasitikėjimas Dievu tau suformuos sėkmės energiją.

Suvokite, kad jūsų Žemėje veikia traukos dėsnis: panašus panašų traukia. Ir veikia dar vienas dėsnis – tai realizacijos dėsnis. Tai, kas yra jūsų vidinėje būsenoje, tas atsispindi jūsų gyvenimiškose situacijose. Grįžtu prie idėjos: kad ir kas vyktų jūsų gyvenime, ne aplinka kalta,  o jūsų mintys, jausmai, vidinė būsena ir karminiai dalykai, kuriuos irgi galima suvaldyti, kai moki dirbti su energijų srautais.  Energijų srautai (sėkmės, gėrio, laimės, meilės, pykčio, baimės ir t.t.) yra pavaldūs jums. Tik jie pavaldūs ne jūsų norams, o jūsų vidinės būsenos atspalviams.  Gebėdami pažinti savo vidines būsenas, jūs pagaliau suvoksite, kokios energijos eina per jūsų energinį kūną ir kas kuria jūsų aplinkos įvykius. Kiekvienos energijos atspalvis, esantis jūsų energiniame lauke, jau  materializuoja situacijas, kur gali jos pasireikšti. Nieko nepakeisi gyvenime per savo išorinę veiklą, jei nepakeisite savo vidinių nuostatų, savo įpročių, savo nuotaikų ir t.t. Tik dirbdami su savimi, galite išmokti įvertinti iš ko esate sudaryti ir tik tada galite atsisakyti tam tikrų energijų įtakos (patys keisdami savo charakterį ir savo vertybes) ir galite pradėti įvaldyti teigiamas energijas, kurios jūsų gyvenimą suformuos labai įdomų ir gražų. Įvaldę energijas materijoje, galėsite mokytis valdyti energijas ir subtiliuose planuose. Tik ten energijos daug greičiau sureaguoja į vidines žmogaus būsenas. Ir jeigu nemokėsite valdyti savo vidinių būsenų, tai galite prikurti daug nesėkmių, to net nenorint.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *