Viešpats Maitrėja

Šlovinkite Dieviškąją Šviesą savo mintimis, jausmais ir veiksmais

Tebūnie pašlovinta Dieviškoji Šviesa. Kiekvieną kartą tardami šiuos žodžius jūs susiliejate su ta galinga šviesa, kuri jus užpildo pačių aukščiausių vibracijų energijomis. Kiekvienas į šį srautą įžengia su savo tikėjimu ir pasitikėjimu, su savo skausmu ir džiaugsmu, su savo ieškojimais ir atradimais. Kiekvienas iš jūsų, susiliedamas su Kūrėjo šviesa, į save įleidžia meilės srautus, išminties srautus – ir taip keičia savo vidinę būseną bei savo gyvenseną. Kai žmoguje įsitvirtina aukštesnių vibracijų energija, jis savaime pradeda kitaip vertinti savo gyvenimą ir kitaip paskirstyti savo gyvenimo laiką. Jis keičia ne tik elgesį, bet ir prioritetus, ką veikti, ko nedaryti, kam skirti savo dėmesį, o ką tiesiog ignoruoti.

Tebūnie pašlovinta Dieviškoji Šviesa – tai sąskambio formavimas su aukščiausios sąmonės vibracijomis. Kai atsiranda sąskambis, susiformuoja ir traukos dėsnis. O šiuo atveju susiformuoja aukštesnių vibracijų trauka, kuri suformuoja tinkamas sąlygas pasireikšti žmogaus kūrybai, gerumui. Pati ši frazė neturi jokios stebuklingos vertės, tą vertę susikuriate patys, ją tardami. Jeigu šią frazę tariate viduje suformavę slaptą norą sėkmės ir galios, tai ji neveiks. Nes dieviškoji šviesa ego nepamaitins, ji gali ego tik sužeisti. Todėl, tikėdamiesi pranašumo, galios, išskirtinių gebėjimų, jūs galite labai nusivilti, nes troškimai yra žemų vibracijų, o šie žodžiai tas vibracijas tiesiog ištirpdo. O jeigu tuos žodžius tarsite su meile, pagarba ir dėkingumu, tai pamažu jumyse susiformuos jausmas, kuris kaip sąskambis priims aukštas vibracijas ir pritrauks į jūsų gyvenimą sėkmę ir harmoniją.

Tebūnie pašlovinta Dieviškoji Šviesa. Būkite palaiminti, galintys į save įleisti aukštų vibracijų energiją. Jūsų gyvenimas tokiu atveju įgauna kitą prasmę, kitas užduotis. Jūsų nebespaudžia nerimas, baimė ar skausmas, o lydi ramybė, džiaugsmas, viltis, kūryba. 

Gyvendami savo kasdienį gyvenimą jūs galite jį išgyventi aukštų vibracijų lauke arba žemesnių vibracijų lauke. Pirmu atveju jus lydės sėkmė, vidinė harmonija ir situacijos klostysis kaip galima palankiau, o žemų vibracijų lygmenyje jūs pritrauksite daugiau skausmingų situacijų, bus daugiau nerimo, liūdesio, pykčio. Toje pačioje kasdienybėje jūs galite gyventi ir gerai, ir blogai. Viskas priklauso nuo to, kiek atvira širdis priimti signalus iš aukštų vibracijų lauko, kiek sugebate savyje palaikyti stabilią, ramią vidinę būseną. Bet kai sukoncentruojate mintis į žodžius „tebūnie pašlovinta Dieviškoji Šviesa”, jūs tarsi manifestuojate idėją, kad gyvenate su šviesa širdyje ir prote, kad gyvenate sutelkę dėmesį į aukštesnių vibracijų lauką, kad sutinkate priimti Dievo valią ir Jam patikite savo gyvenimą. Nebelieka asmeniškumo ir noro pačiam valdyti savo bei kitų gyvenimus. Atsiranda suvokimas, kad viskas yra Dievo valioje ir toje valioje jūs atsakingai renkatės gyvenimo būdą, kuris atitiktų tą dieviškąją valią. Priimti Dievo valios nepakanka, reikia užtikrinti, kad savo atsakingais veiksmais tą valią geriausiai išskleisite. Ne visi sprendimai, kuriuos padarote per dieną, priklauso nuo Dievo valios. Dalis sprendimų priklauso nuo jūsų asmeninių savybių ir ne visados tie jūsų sprendimai atitinka jūsų deklaruojamą idėją, kad vykdote Dievo valią. Širdyje lyg tai palaikote Dievo valią, bet dėl savo tingėjimo, nenoro keisti įpročius, dėl savo neatidumo, jūs tą valią  ir tą savo norą paneigiate savo veiksmais. Todėl nesakykite, kad viskas jūsų gyvenime yra Dievo valioje. Viskas turi būti atsižvelgiant į Dievo valią, bet kiekvienas sprendimas, kurį padarote arba nepadarote, yra jūsų valioje ir prisiimkite atsakomybę už savo kasdienį elgesį. Šlovinkite Dieviškąją Šviesą savo mintimis, jausmais ir veiksmais.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *