Viešpats Maitrėja

Vidinė laisvė

Kiekvienas žmogus siekia vidinės laisvės. Jis siekia laisvai mąstyti, laisvai elgtis, laisvai kurti. Kai žmogaus nevaržo kitų žmonių keliami reikalavimai, jis jaučiasi laisvu savo pasirinkimuose. Bet ar visados tas jausmas atspindi tikrąją laisvę ir kas yra laisvė? Dvasinio mokymo lygmenyje laisvė apibūdinama kaip sielos išraiška žemiškajame pasaulyje. Laisvė šiuo atveju yra ne tik drąsa elgtis kaip manai yra teisinga elgtis, sakyti drąsiai savo nuomonę, bet ir laisvė, kurią tu pats suteiki savo aukštesniajai sąmonei, savo sielai. Kai yra įvaldyti tavo troškimai, įvaldyti negatyvūs jausmai, tada išsispinduliuoja vidinė laisvė, kuri formuoja begalinį džiaugsmą. Sielai yra svarbi kiekviena sąmoningai išgyventa akimirka. Sielai nėra kada liūdėti, pykti ar dėl kažko nuogąstauti. Ji jaučia polėkį gyventi. Kiekviena akimirka tarsi stebuklas, kiekvienas veiksmas tarsi nauja galimybė, ir siela džiaugiasi ta laisve. Bet, kai žmogus susikausto savo negatyvioje būsenoje, ta laisvė būna surakinama ir siela praranda džiugesį. Atsiranda liūdesys ir depresija, kai kada  tiesiog nepasitenkinimas, kad gyvenimas bėga, o nieko nepadarai, kas džiugintų. Ta būsena atsiranda ne dėl to, kad kažko nesugebi ar nėra sąlygų daryti, ji atsiranda tada, kai tavo siela negali išsiskleisti dėl tavo sunkios vidinės būsenos. Kai tu pats save išvargini savo niūriomis mintimis, savo neigiamomis emocijomis ir grubiais veiksmais. Energinis laukas užsipildo žemomis vibracijomis ir siela praranda galimybę išspinduliuoti savo vidinę jėgą. Tada protas užfiksuoja nepaaiškinamą liūdesį, kuris gali persiformuoti į nenorą gyventi. Tokiu atveju veikia tik vieni vaistai – pozityvus nusiteikimas ir gebėjimas išjausti kaip galima daugiau džiaugsmo savo kasdienybėje. Taip jūs pakeisite savo energinį lauką iš neigiamo į teigiamą ir jūsų siela vėl galės kalbėtis su jumis per vidinį balsą, per intuiciją, nuojautą, sapnus, per gyvenimo ženklus.

Sielos vidinė laisvė peržengia tam tikras kolektyvinės sąmonės suformuotas veikimo ribas. Sielos sąmonė gali parodyti ne tik tai, kas regima, bet ir tai, kas nėra regima, bet kas egzistuoja. Gali parodyti, kad žmogaus kūryba gali vystytis apeinant tam tikrus nusistovėjusius standartus ir galima sukurti tai, kas dar nesukurta, atrasti tai, kas dar neatrasta. Protas parodo, kaip galima kurti medžiagų pagalba ir apčiuopiamos energijos pagalba. Siela parodys, kaip galima kurti pasitelkiant nematerialiąją energiją: jausmų energiją, minčių energiją. Žmogus pajus vidinę laisvę, kai jo protas ir vidiniai pajautimai laisvai keliaus po materialų ir nematerialų pasaulius. Ir visuose pasauliuose gautos žinios leis kurti iš principo naujus dalykus.

Suvokite, nėra didesnės vidinės laisvės, kaip laisvė, kurią suteikia suvaldyta jūsų vidinė būsena. Norite būti laisvi ir laimingi – atsisakykite neigiamų minčių ir jausmų bei suformuokite vidinę būseną, kurioje jau nebepasireiškia nei vienas egoistinis jūsų siekis. Būkite palaiminti savo vidinėje kūryboje.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *