Viešpats Maitrėja

Žmogaus vidutinis amžius turi siekti 120 metų

Žmogus yra Kosmosas, yra begalybės energijų derinys. Tik vienos energijos dar snaudžia, o kitos aktyviai veikia ir pasireiškia kaip žmogaus charakterio bruožai, stiprybės, vertybės, vidinis žinojimas. Bet žmogus visados yra kosmosas – tai begalybė telpanti konkrečioje struktūroje. Todėl visados žmogus turi prisiminti – jis yra nuostabus. Jis turi dieviškąją kūrybos galią, jis turi didžiosios Išminties suvokimo galią. Todėl nenuvertinkite savęs. Mylėkite ir saugokite save. Reikia suvokti, kad jūsų kūnas – tai įrankis su kuriuo galite nuveikti begalės gerų darbų. Todėl atkreipkite dėmesį ar apsunkinate savo kūną, ar sudarote jam sąlygas būti sveikam ir stipriam. Prie kasdienių mokymų apie minčių švarumą, jausmų tyrumą, norisi priminti paprastą tiesą – prižiūrėkite ir savo kūną. Tai jūsų sielos buveinė, tai galimybė išreikšti pagrindines savo gyvenimo idėjas. Juk suvokiate – sveikas kūnas žmogui labai padeda. O norint jį išlaikyti sveiką, reikia jį prižiūrėti. Fizinė apkrova, tinkamas maitinimas, poilsis – viskas yra labai svarbu ir reikalinga. Kai kūnas pavargsta, gali susiformuoti neigiami jausmai. Kai kūnas išglebęs, neturėsite jėgos įgyvendinti paprasčiausių idėjų. Kai apsunkęs nuo sunkaus maisto – tai energijoms sunku pratekėti. Nekalbu apie žalingus įpročius, kurie tiesiogiai kenkia kūno sveikatai. Norisi jums priminti: jūsų kūnas yra sudedamoji jūsų dalis. Todėl  jį reikia mylėti ir tinkamai rūpintis. Sveikame kūne lengviau pasireikšti sielai. Todėl džiaukitės turėdami tvirtą kūną ir jį prižiūrėkite. Profilaktiškai pasitikrinti sveikatą net mes rekomenduojame. Jūs gyvenate pasaulyje, kurį labai įtakoja kolektyvinė sąmonė ir kuriame jūs gaunate nelabai švarų maistą ir nelabai tyrą orą. Todėl, bet kokiu atveju, gali iškilti problemų su kūno sveikata ir vien savos psichikos pagalba nelabai ją pataisysite. Jeigu kūne susiformuoja liga dėl jūsų neteisingo mąstymo, neteisingai formuojamų jausmų – tada medicina nelabai padės. Bet medicina visados padės tinkamai subalansuoti kūno cheminę struktūrą. Ir šis balansas reikalingas geram kūno funkcionavimui. Jeigu jūs gyventumėte kaime ir maitintumėtės tik savo vaisiais ir daržovėmis, tokių rekomendacijų jums duoti nereikėtų. Bet jūsų maistas nėra kokybiškas ir aplinka nėra labai švari, todėl profilaktika ir tinkama priežiūra yra reikalinga.

Žmogaus kūnas yra suformuotas taip, kad be priekaištų žmogui tarnautų apie 120 metų. Ar daug pažįstate tokių senolių? Nelabai. Bet tokia galimybė yra. Be priekaištų iki 120 metų, o įdėjus pastangų – iki 150 metų. Tai kodėl tiek negyvenate? Kodėl jau būdami 60 metų jaučiatės pasenę ir pavargę. Kai kurie jau 40 metų jaučiatės pavargę ir gyvenantys be tikslo. Jūs labai greitai pasenstate. Pasenstate savo vidumi ir išore. Žmogus gali gyventi iki 150 metų. Struktūroje tai numatyta. Pirma 50 metų – tu augi ir susipažįsti su aplinka: išorine ir savo vidine aplinka. Kitus 50 metų tu bręsti, atsiduodi kūrybai. Tavo mintys turi kūrybos galią ir tu suvoki, kaip iš tikro šis procesas veikia. O likusius 50 metų skiri filosofijai. Ramiai, išmintingai filosofijai. Tu savo minties galia stiprini pasaulį, stiprini visatą. Visa išraiška būna iš vidinio pasaulio. Tu siunti mintį ir formuoji jėgą. Jėgą, kuria gali pasinaudoti tavasis ir kiti pasauliai. Tu esi tarp šio – materialaus ir ano – nematerialaus pasaulio. Tu tebeturi minties galią ir išraišką, ir tau labai aiškiai atsiveria nematerialus pasaulis. Vadinasi, suvoksi daug daugiau, nei per pirmus 100 metų, bet ir tavo vidinė jėga, vidinė išraiška bus daug stipresnė. Dėl susilpnėjusio kūno tavo išorinė veikla apribojama. Bet ji tam ir apribojama, kad atsigautų vidinė veikla. Vidinis suvokimas ir vidinis bendravimas su visu kosmosu. Per tuos likusius 50 metų žmogus suvokia, kas yra žmogus – kosmosas, nes jis tame jau gyvena.

Labai linkime žmonėms priimti idėją, kad žmogaus gyvenimo vidurkis ne trumpėja, o ilgėja. Jūs privalote vidutiniškai gyventi 120 metų, kad galėtumėte atskleisti tikrąją savo galią. Ne egzistuoti ar vegetuoti – o kurti. Juo daugiau metų išbūnate Žemėje, juo labiau atsiveria pažinimas, prasiplečia suvokimas. Šiuo metu su amžiumi jūsų suvokimas silpsta, supratimas silpsta. Bet taip neturi būti. Su amžiumi suvokimas ir vidinė išraiška turi tik stiprėti. Vidinė jėga turi įgauti jėgą, o tam reikalinga branda. Ir ne 40 metų žmogus būna subrendęs. Tikrai subrendęs jis būna vėlai. Suvokite, jūs turite gyventi ilgiau nei 100 metų. Nusiteikite tam, todėl ir prižiūrėkite savo fizinį kūną. Jį reikia mylėti ir tinkamai prižiūrėti. 150 metų tai labai ilgas laiko tarpas. Bet jūs turite galimybę tiek išgyventi. Siekite to.

Su meile, Viešpats Maitrėja

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *