Viešpats Sūrja

Kelkime Žemės vibracijas kartu

Viešpats Sūrja.

Žengiant tobulėjimo link, pagrindinė sąlyga ir yra savo vibracijų kėlimas. Išorinėje veikloje galite siekti pačių įvairiausių tobulėjimo formų: siekti sporto rekordų, muzikinio išsilavinimo, būti puikiais verslininkais ar gerais politikais. Čia jūsų valia rinktis.

Dvasinio tobulėjimo keliu – visiems viena ir ta pati užduotis: kelti savo vibracijas. Dirbti su savo vidumi. Pažinti savo jausmus, suvaldyti savo mintis, suprasti, kas suteikia vidinę harmoniją ir elgtis teisingai. Nesmerkti, nemeluoti, nepykti… Jūs turite labai daug ko atsisakyti savyje, kad galėtumėte suformuoti gerą ir gražią savo energetiką. Suformavus tokią energetiką, galite užsiimti kuo tik norite – visur skleistumėte gėrį ir supratingumą, meilę ir šilumą, palaikymą ir sugebėjimą įsilieti į erdvę, kupiną dieviškosios energijos. Kelkite savo vibracijas ir jūs suprasite apie ką kalbu. Jums nebeliks tikslo nerimauti, baimintis, nuogąstauti. Visų tokių jausmų neliks. Pajusite ramybę ir palaimą, kad gyvenate. Galimybę tai pajausti turite visi. Bet ne visi tai galite padaryti dėl prisirišimo prie senų įpročių, prie žemų vibracijų nuotaikų. Perspėjome jau kelis kartus: žemos vibracijos yra sunkesnės. Jos labiau spaudžia žmogų, yra greičiau pajuntamos, yra stipresnės. Bet ne galingesnės. Šviesos energetika veikia plačiai ir galingai. Bet tamsos energetika, dėl žmogaus pasirinkimo, užspaudžia šviesą ir jai pasireikšti nebeleidžia. Todėl, liūdėti, nervintis, pykti ir t.t., žmogui yra daug lengviau nei nuolat išlaikyti savyje džiugesį ir palaimą. Tam sudaro kliūtis ir bendra Žemės energetika, kurioje vis tik tamsos yra daugiau nei šviesos. Kolektyvinėje sąmonėje daugiau tamsos egregorų, nei šviesos. Vadinasi, žmogaus prisirišimas prie tamsos vis tik yra daug stipresnis, nei prie šviesos. Atrodo, Dievu tiki, džiaugiesi žmogumi, o vis tik liūdna tau ir gana. Kodėl? Todėl, kad tavyje yra daug tamsių energetinių blokų ir jie vienaip ar kitaip pasireiškia. Tu jau moki pajusti tuos nuostabius aukštesnių vibracijų virpesius, žinai, kaip gera tokią akimirką gyventi ir to sieki, bet vieną dieną viskas tampa beprasmiška ir tau vėl liūdna. Liūdna, kad nieko negali pakeisti, kad žmonės nesikeičia, visa aplinka nesikeičia. Netiesa. Keičiasi ir žmonės, ir aplinka.

Tik tavyje yra išlikusių tamsos energijų dėmių, kurios užspaudžia tavo šviesos energiją. Nes tamsa sunkesnė už šviesą. Tavyje yra neatidirbtų, nesuvoktų jausmų, klaidingų prisirišimų, nemokėjimo atleisti ar atsiprašyti, nemokėjimo suvaldyti savo ego tam tikrų savybių. Štai tau ir rezultatas: tu sieki nušvitimo – o tau viskas nesiseka. Tamsa visados mėgins užspausti šviesą. Bet kokiomis sąlygomis, ir žmogus dažnai pasiduoda šiai provokacijai. Nusimena, nebesupranta gyvenimo ir savo elgsenos prasmės ir leidžia tamsai jus užspausti. Liūdėsite tol, kol leisite savyje esančiai tamsai jus valdyti. Susivokite savo mintyse ir jausmuose. Pažinkite savo silpnybes ir stiprybes. Įvertinkite tai ir žinokite – jūs esate žmonės. Jumyse dega dieviškoji ugnis. Ar ją pakurstote ir išskleidžiate, ar ją užspaudžiate savo neigiamais jausmais ir mintimis – tai priklauso nuo jūsų.

Bet, Aš ir daugelis Pakylėtųjų Valdovų (ir daugelis nušvitusių sielų), siekiame jus išmokyti šypsotis. Šypsotis širdimi, šypsotis akimis, šypsotis lūpomis. Tikroji šypsena atspindi jūsų energetinę švarą. Ar tu gali nusišypsoti gyvenimui?

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *