Viešpats Sūrja

Tiesos išraiška

Sveika. Čia Sūrja.

Kasdienybėje išreikšti Dievo Tiesą nėra lengva dėl žmonių suformuotų idėjų ir taisyklių (kad ir religinių). Tu pajutai Jėzaus energiją, suvokei, kad Jėzus atėjo į Žemę tam, kad išsijudintų žmonių sąstingis mąstyme apie Dievą. Daugelis žmonių ieško atsakymų įvairiuose skaitymuose, susibūrimuose, religinėse tiesose. Pats Tiesos ieškojimas  yra sveikintinas dalykas. Bet Tiesą reikia išgyventi širdimi. Reikia išjausti tą jausmą ir jį pritaikyti kasdienybėje. Praėjusį vakarą kalbėjau, kaip sunku išlaikyti mintį aukštų vibracijų lygmenyje. Taip, mes suprantame, kaip sunku išlaikyti sąmoningumą aukštame lygmenyje visą dieną. Kas tai sugeba padaryti, ne tik sau susikuria gražią dieną, bet ir išspinduliuoja geras, tyras emocijas į aplinką. Aukštos vibracijos aplinkoje įsitvirtina tik per sąmoningą žmogaus veiklą. Jūs paskleidžiate aplink save aukštas vibracijas (geras emocijas). Jos įsilieja į kito žmogaus energetinį lauką ir įsitvirtina. Kitą kartą tam „kitam žmogui“ bus lengviau ilgiau išlaikyti mintį aukštų vibracijų lygmenyje. O po kurio laiko jam pavyks ilgiau išlaikyti mintį aukštų vibracijų lygmenyje. Iš pirmo žvilgsnio tai taip paprasta: būk laimingas, dalinkis laime su kitais ir laimės atgarsis persiduos kitam. Tai paprasta (nes Dievas sukūrė paprastą gyvenimą), bet žinote, kaip iš tikrųjų tai sunku įgyvendinti. Žmogui reikalingos didžiulės pastangos tam, kad visą dieną išlaikytų nuoširdų optimizmą, paprastumą, supratingumą. Apie tai labai rimtai kalbu. Nes tik išmokęs pasitikėti Dievu, išmokęs vertinti gyvenimą, džiaugtis smulkmenomis ir šia diena, gali keisti pasaulį. Gali padaryti jį geresnį ir gražesnį. Juo daugiau nuoširdžiai laimingų žmonių, tuo aplinkoje daugiau aukštų vibracijų. Atlaisvėja energetika, jungiasi „pagalba“ iš subtiliojo pasaulio. Formuojasi naujas pasaulis. Ir tik todėl, kad šią dieną praleidai pakylėtai, pajutęs artumą kitam žmogui, išspinduliavęs iš savęs šilumą, švelnumą, gerumą. Viskas paprasta. Bet tas paprastumas daro stebuklus ir kuria naują ateitį. Noriu paskatinti žmones stengtis kuo ilgiau savyje išlaikyti geras emocijas, geras mintis. Taip jūs padedate ne tik sau, bet ir visam pasauliui.

Aš aplankysiu jus dažnai. Nes tik dabar pradedate suvokti Naujojo Pasaulio Esmę. Reikalingas palaikymas ir parama. Pakylėtieji Valdovai ateis su didele jėga. Reikės labai daug dirbti. Pastoviai. Ir dieną, ir miegant. Apkrova bus didžiulė. Laiko suvokimas keisis iš esmės. Nes tai nebeturės įtakos tavo gyvenimui. Amžinybė atveria savo vartus. Čia laikas neskaičiuojamas. Skaičiuojami darbai, potyriai, išgyvenimai, suvokimai ir t.t. Atleisk, Violeta, bet tavo buvęs gyvenimas baigėsi tada, kai priėmei iniciaciją. Tu perėjai į kitą pakopą ir formuoji kitokį gyvenimą. Materialioji išraiška pasireikš vėliau, bet bangos energetiniame lygmenyje jau kyla. Tai sakau tik todėl, kad įprastum stebėti savo gyvenimą ir eitum į priekį.

Iki, čia buvo Viešpats Sūrja, atėjęs šią dieną pabūti su tavimi ir pasidžiaugti esamais pokyčiais tavo Žemėje. Pakylėtieji Valdovai kalbina daugybę žmonių Žemėje, bet retas kuris išgirsta tą šnabždesį. Noriu pasakyti, kad Dievo sūnus kreipiasi į visą žmoniją, padeda visiems įsiklausyti į save, kontakto ieško su visais. Ir labai džiaugiasi atgarsiu. Mes matome tikrąsias žmonių pastangas ir labai jas vertiname. Ne todėl, kad jūs „mažesni“ ir gerai elgiatės, o todėl, kad jums pavyksta suvokti Dievo Tiesą ir tą Tiesą išgyvenate. Jums sekasi išreikšti dieviškąją dalelytę, esančią jumyse, savo veiksmuose, mintyse, kūryboje. Su tuo ir sveikiname. Mūsų visų siekis vienodas – išreikšti Dievo Tiesą. Ir kiekvienas mėginame tai padaryti pagal savo galimybes. Jūs Žemėje, mes – subtiliajame pasaulyje.

„Savęs ir Visatos pažinimo link“ I audio knyga

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *