Andrijanas Hošė

Atsisakykite neigiamumo

Aš, Andrijanas Hošė.

Noriu pakalbėti apie jūsų Esybės suformuotus tikslus. Tai, ką suvokia žmogus, ką jis sugeba kurti ir kaip sugeba gyventi – tai labai maža išraiška. Sunku kalbėti apie visą žmogaus struktūrą, nes iš tikro, žmogus – tai žemiausia energetinė grandis. Dievas – aukščiausia dalis. Žmogaus vystymasis kyla  link Dievo. Tad paaiškinti visos žmogaus struktūros neįmanoma, nes neįmanoma žmogaus protu suvokti Dievo. Bet yra suformuota konkreti materiali išraiška: tai žmogaus kūnas, siela, kurias kuruoja esybė. Kuratorius, dirbęs šalia Kazimiero per Simo seansą – tai jo esybė. Ji valdo energijas, kurios reikalingos jo išraiškai Žemėje.

Dabartinėje jūsų veikloje pagrindinį vaidmenį atlieka jūsų esybė. Ji kuruoja energetinius srautus, ji keičia užduotis ir visa tai daroma tiesiogiai iš aukšto energetinio lygio į žemą energetinį lygmenį. Žmogus ir esybė – tai viena struktūra. Bet žmogaus kūnui yra sunku atlaikyti tiesioginę esybės energetiką. Todėl jaučiasi blogumas ar išsiskaidymas. Bet, keliant savo sąmoningumą ir savo žmogiškąsias vibracijas – priėjimas esybės energetikos laisvės. Kasdien esybė formuoja vystymosi programą. Kai žmogus atsiduoda Dievo valiai, tada įsijungia esybės energetika, kuri tą Dievo valią stengiasi kaip galima tinkamiau išreikšti žmogaus pasaulyje. Dievas – tai visuma. Ji neaprėpiama, ji didžioji Sąmonė ir visagalė Meilė. Ir ji išsireiškia per materiją. Jos egzistencijos esmė – nuolatinis virsmas. Virsmas iš vikšro į drugelį. Iš žmogaus į Dievą. Bet šiame procese yra numatytos vystymosi pakopos. Iš žemiausio materialaus taško į vis subtilesnį.

Žmogus vystosi ir kinta – esybė išlieka. Ji yra labai subtili, labai aukšto energetinio lygmens. Žmogui reikia labai daug išgyventi, suvokti ir išreikšti, kad jo žemiškoji struktūra susilietų su jo esybe ir formuotų naują sąmoningą darinį, kuris toliau vystytųsi. Bet iki tos akimirkos žmogus vystosi. Vystosi jo kūnas, jo suvokimas. Jis formuoja naują pasaulį, pagal savo pasikeitimus. Jis gyvena pasaulyje, kurį išreiškia jo vidus. Bet kokiu atveju bus žmogus ir bus jo aplinka. Ta aplinka (ir žmogus), gal būt po kažkiek laiko, labai keisis nuo dabartinio žmogaus ir dabartinės aplinkos, bet vis tiek išliks ta pati sistema: žmogaus kūnas, sąmonė. Siela ir esybė. Tik gyvenimas vyks kitokioje energetinėje aplinkoje. Juk ir dabar aiškiai matote pokytį nuo laukinio pirmykščio žmogaus iki dabartinio. Keitėsi žmogaus kūnas, sąmonė ir aplinka. Viskas keisis ir toliau. Tik šioje virsmo epochoje bus naikinami žemų vibracijų impulsai. Jeigu žemos vibracijos sudaro daugumą kūne, sąmonėje ir aplinkoje – tai viskas ir naikinsis. Todėl ir stengiamasi dirbti energetiškai su pavieniais žmonėmis, kad jie sąmoningai formuotų aukštas vibracijas. Jeigu sąmoningai formuos aukštas vibracijas – keisis jų sąmonė, keisis kūnas ir keisis aplinka. Bus perėjimas iš vienos aplinkos į kitą. Be ypatingų pokyčių, be traumų ir griūčių. Tiesiog nustos egzistuoti žemų vibracijų energija, nes jos niekas nebepamaitins, o Saulės energijos pliūpsniai juos sudegins, kaip nereikalingus. Žmogus išliks savo sukurtoje naujoje aplinkoje nepajutęs jokio kataklizmo, jokio pavojaus dėl išnykimo. Jeigu vibracijų nekels, o programa vystymosi vis tiek eina savo vaga, įvyks Žemės drebėjimai, cunamiai ir kitos negandos. Perėjimas bus skaudus su daug netekčių. Bet, dirbant su vienu žmogumi, jau darosi stebuklai aplinkoje. O jeigu dirbama su būriu žmonių, tai tie stebuklai pasijus ir aplinkoje. Formuosis energetika, kuri leis žmogui pereiti į kitą ciklą lengvai ir paprastai. Tiesiog nuolat keisis žmonių sąmoningumas, keisis įpročiai, keisis gyvenimo stilius ir pasikeis aplinka. Ji susiformuos kitokia. Daug patogesnė gyventi.

Kiekvienas žmogus turi savo mąstyme, savo gyvensenoje atsisakyti neigiamumo. Atsisakyti grubumo, atsisakyti baimės ir liūdnų minčių. Jūs turite formuoti savo kasdienybę. Pasistenkite kelti savo vibracijas, atsisakydami savo blogų minčių. Pajustumėte rezultatą labai greitai. Teigiamą rezultatą. Jeigu jūs visą dieną kontroliuotumėte savo mintis, valdytumėte ir nuteikinėtumėte jas pozityviai, jau po savaitės jūsų aplinka persiformuotų. Padarykite šį „bandymą“. Jis tikrai jums patiks. Bus sunku, bet rezultatas nustebintų jus pačius. Blogi jausmai yra sunkūs. O kai jų atsisakysite, gyvenimas iš tikro palengvės. Gal problemos ir neišsispręs visos, bet jūs daug ramiau į viską reaguosite, daug kas nebeturės savo prasmės ir daug kas jūsų nebeužgaus, nebenervins.

Su meile ir tikėjimu, Andrijanas Hošė

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *