7 ciklai III

Kosminė sfera (1)

Kas yra kosminė sfera, apie kurią vis užsimenu? Vėl grįžkime prie teorijos. Jau žinai, kad turi žemišką sąmonę, sielos sąmonę ir esybės sąmonę. Sielos sąmonė siejasi su trečiąja čakra, aukštesnioji sielos sąmonė – su ketvirtąja, pakylėtoji sąmonė – su penktąja, esybės sąmonė – su šeštąja, o kosminė sąmonė – su septintąja. Prisimink, kad esybė formuojasi arkangelų sąmonėje, vadinasi, tavoji arkangelų sąmonė sutampa su esybės sąmone. O tavo kosminė sąmonė sutampa su tavo elohimų sąmone, ji siejasi su septintąja tavo čakra. Jau anksčiau sakėme, kad trys apatinės tavo kosminės sąmonės kristalinio kūno čakros yra šio Visatos Kūrėjo realybėje, Jo sąmonės lauke. Taigi, tavo kosminės sąmonės kristalinio kūno pirmoji čakra yra ties arkangelų sąmone, antroji – ties elohimų, o trečioji – ties serafimų. Kadangi arkangelų sąmonė sutampa su esybės sąmone, tai kosminė (elohimų) sąmonė siejasi su septintąja čakra ir apjungia esybės sąmonę su kibirkštimi (monada).

Elohimų sąmonė neturi aiškiai išreikšto žemiško individualumo, nors ji geba sutelkti dėsnių, principų energijas ir paversti jas realybe. Kai kursi savo naują, visatinę realybę, jau mokėsi pasitelkti elohimų sąmonę ir prisiminsi, kaip yra sutelkiamos dėsnių energijos, kad jos taptų tavo kasdienybės pagrindu. O tavoji serafimų sąmonė leis išjausti save dimensijose ir sferose, kurios ilgą laiką žmogui buvo tiesiog nesuvokiamos. Serafimų sąmonė apjungia žmogaus suvokiamas sferas su naujai besikuriančia, žmogui skirta kosmine sfera. Ši sfera skleidžiasi žmogui nepažintoje kosmoso materijoje, tuštumoje ar, kitaip tariant, tamsiojoje materijoje.

Visatos Kūrėjo Visata, visų pirma, yra sąmonė. Sąmonė, energija, gyvybė, veiksmas. Visatos Kūrėjo Visata – tai tikimybės, galimybės, principai, dėsniai, tiesos, ir tik vėliau visa tai transformuojasi į erdves, laiką, dimensijas. Tavo serafimų sąmonė geba „matyti“ daug platesnę, gilesnę, labiau daugiamatę visatą, nei ją dabar suvoki neatsivėrusia sąmone. Tačiau žinodamas, kad gali suaktyvinti savo serafimų sąmonę, sieki nuolat augti, patirti save naujose sferose, naujuose sąmonės raidos etapuose. Juk esi beribė sąmonė beribiame laike ir beribėje erdvėje. Ne tik matomoje, bet ir nematomoje. Beribis kosmosas yra kupinas neišsenkančios informacijos, tad žmonijos laukia gausybė atradimų, beribės galimybės ir nauji gebėjimai, kuriuos kiekvienas savyje atras, jei tik eis sąmonėjimo keliu. Nuostabu yra tai, kad dabartiniame žmogaus vystymosi cikle atsiranda dar viena nauja galimybė, kuri net nebuvo numatyta, – patirti save kitoje kosminėje sferoje. Kokia tiksliai bus šioji patirtis, dar negalima pasakyti, nes viskas vystosi spontaniškai, nenuspėjamai. Antraip nebūtų kintamumo, nebūtų galimybės egzistuoti amžinybei. Žinoma, Kūrėjas gali numatyti tam tikrą virsmo kryptį, žmogaus gyvenimo eigą, bet tik tuo atveju, jei jo sąmonė bus statiška, nesivystanti. Kai sąmonė pradeda skleistis, niekas negali įsivaizduoti, kur tai nuves žmogų, kokie jam nepažinti ir nesuvokti dalykai atsivers, ir ką jis sukurs savo gyvenime. Šis naujumas iš esmės keičia situaciją, ir visos išskaičiuotos gyvenimo linijos, matricos, netenka prasmės. Jei neįmanoma tiksliai žinoti savo gyvenimo ateities, tai kodėl manote, kad galite žinoti, kaip vystysis Žemė, žmogus, Visata?

Dalintis:

1 komentaras apie “Kosminė sfera (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *