Elohimas Ciklopėjus

Išmokite gyventi Tyloje

Elohimas Ciklopėjus

Virsmo banga vis dar labai aktyvi. Daugumai žmonių sukelia emocines ir fizines iškrovas. Neįmanoma atsisakyti blokų ir karminės naštos lengvai, paprastai ir greitai, kaip to reikalauja laikas. Šiandieną jūs vis dar susiduriate su savo sąmoningumo riba ir neturite galimybės aiškiai suvokti esamų permainų pasekmių, todėl planuoti kaip gyventi ir ko tiksliai siekti – nereikėtų. Planuokit ir svajokit apie gražius, gerus santykius, apie savo meilės išskleidimo galimybes, o konkrečių tikslų neformuokite, kad nereikėtų vėl išgyventi nuoskaudų, neišsipildžius lūkesčiams. Kiekvienam žmogui yra numatyta konkreti gyvenimo paskirtis. Ir ši virsmo banga išjudins nusistovėjusią jūsų gyvenseną. Jūs, norite ar nenorite, bet turėsite keistis pagal esamą situaciją. Tikėtis gyventi taip, kaip iki šiol – neverta. O kas to laikysis įsikibęs, tam bus labai sunku emociškai. Nes jūs suprasite, buvęs gyvenimo stilius netenka prasmės, net jeigu jis jus visiškai tenkina. Atsibuskite.

Priimkite pokytį ir keiskite save. Kaip vienas tavo klientas nuoširdžiai atsakė – aš esu tinginys, kad keisčiausi. Tai jis pasakė didžiulę tiesą apie žmones. Pagrindinė problema ta, kad žmogus tingi keistis. Šis žmogus pripažino tai, vadinasi, jau pusė žingsnio į sėkmę. Bet kiek yra žmonių, kad to ne tik nepripažįsta, bet ir neigia. Sako, skaitau literatūrą, daug kuo domiuosi, lankau seminarus ir kas iš to, jeigu gautų žinių neįgyvendini kasdienybėje. Jeigu brangiausias seminaras neišmokė tavęs padėti artimui, jeigu jis tavęs neišmokė nekaltinti aplinkinių, neišmokė šypsotis. Pagrindiniai dalykai, kurių žmogus turi išmokti – nieko nekainuoja. Čia reikalingos tik žmogaus pastangos. Kasdienės paprastos pastangos. Norite, kad pasaulis vystytųsi paprasta, bet laiminga kryptimi – tai ir elkitės paprastai ir nuoširdžiai. Čia nėra jokių nesuvokiamų tiesų, nėra stebuklų ir nereikia jokių galingų techninių laimėjimų.

Reikia išmokti džiaugtis šia diena, išmokti šypsotis, išmokti mėgautis bendravimu su savimi, su žmonėmis, su Dievu. Tik  išmokę ir kasdien savo gyvenime įtvirtindami tokius paprastus dalykus, jūs sugebėsite atlaisvinti savo sąmoningumą. Juk norint išjausti Dievą širdyje nebūtina mokėti aukštąją matematiką ar kvantinę fiziką. Ne visi turi aiškų ir matematinį protą. Bet tai netrukdo tikėti ir pasitikėti Dievu. Kai tu pasitiki Dievu, tu atiduodi savo gyvenimą į jo rankas. Tu žinai, kad jis tau suteiks viską, kas reikalinga tavo brendimui, tavo saviraiškai, tavo pasitenkinimui gyvenimu. Net ir tau iškilusią problemą įvardysi, kaip Dievo duotą pamoką ir mokėsi už ją padėkoti. Žmogus negyvena, kaip bandomoji pelė, uždaryta sandariame narve, kur niekas jos neužgauna ir jai nepakenkia. Bet tame narve ji nieko ir nepatiria. Nebręsta. Žmogus gyvena laisvoje erdvėje. Jis kuria, bendrauja, gyvena. O gyvenant ištinka daugybė dalykų, kurie ne visi būna malonūs, bet jie paskatina pasireikšti žmogaus sugebėjimams, žmogaus charakterio tvirtumui, bei sugebėjimui mylėti. Ši virsmo banga neskatina žmogaus tapti labai protingais, išmanančiais ir meną, ir istoriją, ir fiziką, ir statybą. Ne. Ši virsmo banga skatina žmones įsigilinti į savo vidinius sugebėjimus, į savo sielos norus. Įsigilinti į vidinę nuojautą, į vidinę harmoniją. Jūs gyvenate begaliniame triukšme ir chaose. Jus triukšmas gaubia ne tik išorėje, bet ir viduje. Dabar turite išmokti gyventi Tyloje. Girdėti save, girdėti dvasinių mokytojų pamokymus. Ir tada pradėsite kurti naują gražų pasaulį. Tyloje prabils jūsų sąmoningumas. Tyloje jūs suvoksite daug daugiau nei seminaruose. Tyloje jūs išgirsite Dievo būvimą šalia savęs. Taip suformuosite pasitikėjimą Dievu. Ir jūs įgausite kitą gyvenimo kryptį. Paprastume slypi jūsų didžioji jėga. Paprastume.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *