7 ciklai II

7 ciklai (II-32)

 Kodėl kalbame apie tai, kas žmogui šiuo metu nepasiekiama ištirti technologijų pagalba? Todėl, kad norint kažko ieškoti, turi bent jau daryti prielaidą, kad tai yra. O jeigu niekas nekelia klausimo kas yra ir ko nėra, tai nebus ir tyrimo objektų.

Kosmose egzistuoja ūkai, kuriuos astronomai vadina dujų ar dulkių debesimis. Šie ūkai, kaip ir daugybė kosmose matomų žvaigždžių, turi savo materijos formą ir jie tiriami kaip objektai. O aš norėsiu pakalbėti apie ūkus, kaip atskirus sąmonės srautus, kurie įtakoja tiek Visatos, tiek žmogaus gyvenimą. Ūkai savyje sufokusuoja sąmones (atitinka Arkangelo Mykolo sąmonės užduotis), kurios palaiko tam tikrus Visatos dėsnius. Kiekvienas ūkas turi savo paskirtis ir savo išskleidžiamos vibracijos dažnius. Jie gali būti kaip sanitarai, surenkantys iš erdvės negatyvios energijos srautus ir juos savyje perdirbantys, jie gali būti kaip signalų perdavėjai iš vienos galaktikos į kitą ir transformuojantys informaciją į kitai galaktikai suvokiamą formą. Ūkai yra kaip tam tikros stotys, kurios stebi visą Visatos erdvę ir koordinuoja tam tikrus darbus, transformuoja energijas ar idėjas. Ūkai yra visatos taškai, kurie suderina Visatos matricos darbą. Jie yra tarsi Visatos saugikliai, kurie sužiūri, kad Visata (ir Visatos) funkcionuotų sėkmingai. Ūkuose egzistuojanti sąmonė neturi gyvybės funkcijos, vadinasi ji neturi tikslo įsikūnyti ir save pažinti per evoliucijos procesą. Ūkų sąmonė tiesiog palaiko tam tikrą tvarką Visatoje.

Kuo svarbūs ūkai žmogui? Kiekviena gyvybės forma, tame tarpe ir žmogus, savo kūrybos pasekmėse suformuoja energijas, kurios neatitinka Visatos vystymosi krypties, arba neatitinka pačios idėjos, koks turi būti žmogaus gyvenimas. Visos šios idėjos, kad jos neįgautų materializacijos jėgos yra apdorojamos ūko sąmonėje. Išskaidomos ir paverčiamos apdirta švaria medžiaga – energija, kurią galima panaudoti kitų idėjų formavimui. Ne visų žmonių mintys turi galios suformuoti tokias idėjas, kurios pažeistų Visatos matricą. Bet žmogaus aukštesniųjų sąmonių kūryba gali suformuoti idėjas, kurios išderina bendrą Visatos lauką ir tas idėjas turi kažkas apdoroti ir pakeisti.

 Žmogus savo aplinką priima kaip savaimę suprantamą dalyką: yra oras, kuriuo kvėpuojate, yra žemė, ant kurios gyvenate, yra vanduo ir t.t. Bet visumos tvarką kažkas juk turi palaikyti ir ūkai su savo sąmone yra vieni iš tų, kurie atsakingi už tam tikros tvarkos palaikymą, už tam tikrų dėsnių gyvavimą, už tikslingų idėjų įgyvendinimą. Jeigu žmonės priimtų idėją, kad galima klonuoti žmones, kad galima maišyti rūšis, tai išsigimtų pati idėja kas yra žmogus ir kas yra žmogaus gyvenimas. Tokie bandymai yra uždraudžiami, bet jie įmanomi. Taip ir pačioje Visatoje. Aukštesniosios sąmonės yra labai kūrybingos ir jos gali sukurti tai, kas visai nedera pačios Visatos principams. O kad tokios idėjos neįgautų realizacinės jėgos, jas reikia sunaikinti arba transformuoti į kitas idėjas. Kaip dirba ūkų sąmonė nekalbėsiu, nes tai neturi įtakos jūsų gyvenimui, svarbu suvokti, kad erdvėje nieko nėra savaime suprantamo, o viskas turi savo prasmę ir yra tie, kurie viską suformuoja taip, tarsi tvarka kosmose būtų kaip savaime suprantamas dalykas.

 Ūkų sąmonė apgaubia pasaulį savo vibraciniu lauku ir viskas, kas neatitinka bendro Visatos energinio lauko ar neatitinka Visatos egzistavimo principų ūkų sąmonėje yra keičiama arba išskaidoma. Juo aukštesnių vibracijų ūkai, tuo mažiau jie matomi ir apčiuopiami.

 

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *