7 ciklai III

Nauja gyvybė ir naujas materinis kūnas (3)

Jeigu darniai veiksi su Kūrėju ir visu subtiliuoju pasauliu, kuris dalyvauja šiuose procesuose, tau nebus sunku išvalyti savo sielos sąmonės lauką nuo senų patirčių ir pasiruošti naujam etapui, naujoms patirtims bei suvokimams. Kuo naudingas šis procesas? Nebelieka karmos, nustoja veikti karminiai ryšiai. Tavo žemiškasis gyvenimas palengvėja. Šį palengvėjimą vertinti kaip sėkmę gali tik sąmoningas ir atsakomybę už savo veiksmus jaučiantis žmogus. Jis suvokia, kad ši laisvė suteikia galimybę dar atsakingiau kurti savo gyvenimą. Jeigu tau patiko gyventi skausme, jeigu patiko kaltinti kitus ir gailėtis savęs, tuomet tau bus sunku, nes nebegalėsi daugiau nieko kaltinti, slėptis už kitų žmonių, nebegalėsi komfortiškai gyventi savęs nekeisdamas. Patirsi akistatą su savimi, su savo apgaulėmis, silpnybėmis, ego. Tai išties nemalonus potyris. Ypač, jei laikai save tobulu, o kitus – nevykėliais. Perėjimo į naują etapą procesas nebus toks skausmingas, jei mokėsi valdyti savo ego, pripažinsi savo trūkumus ir šalinsi juos.

Kai tavo sielos sąmonė išsivalo nuo patirčių informacijos ir jausminės įkrovos, jai lengviau susilieti su aukštesniąja sąmone. Fizinis kūnas taip pat jaučia šiuos procesus, nes nyksta įsisenėję emocijų įspaudai ir eteriniame kūne. Žmogus gali jausti įvairius skausmus, didesnį nuovargį, nesvarumo būseną, galvos svaigimą, netgi pykinimą. Šie nemalonūs procesai ilgai nesitęs. Skirkite savo kūnui daugiau dėmesio, daugiau ilsėkitės, pasilepinkite masažu. Tam, kad fizinis kūnas priimtų aukštėjančio dažnio energinius impulsus, jis turi būti lankstesnis ne tik fizine, bet ir energine prasme. Jau minėjome, kad pamažu vyksta fizinio kūno pokyčiai – jis tampa ne toks tankus, darosi labiau eterinis. Kai žmogus suvokia šio proceso esmę, jis sutelkia savo dėmesio energiją į aukštesnių vibracijų gyvenseną, ir jo subtilusis kūnas, sielos sąmonės ašies kūnas ima stiprėti.

Žmogus susitelkia į gyvenseną keturmatėje ar penkiamatėje erdvėje, laikosi šių erdvių principų, prisitaiko prie vibracinio dažnio ir taip susikoncentruoja į subtilųjį save. Sielos sąmonės subtilusis kūnas pradeda tankėti. Sielos eterinis kūnas, kuriame buvo visa praeities informacija, išsivalo, nebelieka sąsajų su žemiška gyvensena. Jis susilieja su aukštesniosios sielos sąmonės subtiliuoju kūnu, ir pamažu, veikiant žmogaus sutelkto dėmesio srautui, įsiskverbia į materiją, t. y. į „eterėjantį“ fizinį kūną. Taip susiformuoja naujas materinis kūnas, kurį sudaro fizinis kūnas be praeities įspaudų ir itin aukšto vibracinio dažnio sielos aukštesniosios sąmonės subtilusis kūnas. Šis materinis kūnas, nevaržomas praeities energijų, gali lengvai priimti aukšto dažnio potencialo energiją iš beribės sąmonės.

Taigi, tu jau turi naują sąmonės kanalą, tau pavyko išsilaisvinti iš visų buvusių įsikūnijimų prisiminimų, įsipareigojimų, maginių galių, emocinių blokų ir įgyti naują materinį kūną. Dabar reikia sąlygų realizuoti potencialo energiją, kad galėtum patirti save naujai. Reikia naujos gyvybės ir naujos materialios realybės. Kai tavo sielos sąmonės eterinis kūnas visiškai išsivalo, jis susilieja su aukštesnės sąmonės dalimi, kuri nebuvo materijoje, ir, veikiant traukos dėsniui, aukštesniajai sielos sąmonei atsiranda galimybė patirti save materijoje. Žmoguje pradeda funkcionuoti naujas sielos kūnas, nauja, aukštų dažnių sąmonė.

Siela ir jos eterinis kūnas įgimsta, kai motinos įsčiose pradeda plakti vaikučio širdis. O po pokyčių sielos sąmonėje, kai eterinis jos kūnas išsivalo, įgimsta aukštesnioji sielos sąmonė. Ji susitelkia ties žmogaus viršugalviu. Taip žmoguje atsiranda tarsi antra gyvybė. Kol veiks abu sąmonės kanalai, tol bus ir dvi gyvybės. Ilgainiui senasis sąmonės kanalas nunyks, iširs jo struktūra, ir liks tik naujas žmogaus materinis kūnas, kitokia gimimo forma. Daugelis dalykų, kurie dabar atrodo nesuvokiami protui, laužantys visas mokslines teorijas, ateityje bus įprasti, priimtini ir pažangūs. Tai, ką laikote tiesa, gali greitai pasikeisti. Todėl dar kartą raginu lavinti mąstymo lankstumą, imlumą, kad sklandžiam virsmui netrukdytų įsisenėjusios nuostatos. Raginu įvaldyti savo ego, kad jis netrukdytų būti sąmoningu kūrėju, ugdyti toleranciją pačioms įvairiausioms tiesoms, nes niekas nežino, ar jos netaps tavo gyvenimo pagrindu.

Kai žmogus įgyja antrą gyvybę ir antrą sąmonės kanalą, jis gali save sufokusuoti į naują kosminę sferą, ir įgavęs naujus pojūčius bei suvokimus, kurti naują realybės formą šioje Žemėje, šioje Visatoje. Taip Kūrėjas per žmogaus gilųjį suvokimą įgyja patirčių kosminėje sferoje ir tobulina savo realybę. Antrojo sąmonės kanalo padedami jūs galite pasiekti sferą, kuri jungia begalę kitų visatų. Kai būsite aktyvūs naujoje kosminėje sferoje, jums bus lengva keliauti po kitų visatų pasaulius. Pirma keliausite padedami savo šviesos kūno, vėliau – fiziškai, naudodamiesi naujausiomis technologijomis. Tai dar tolima ateitis, bet ji įmanoma, kai vyksta tokie spartūs procesai. Niekas nesitikėjo, kad jau šiame šimtmetyje žmogus gebės priimti į savo fizinę struktūrą antrąją gyvybę. Todėl dar kartą primenu: gerbkite savo kūną, jis tampa labai pažangus, gebantis nuolat atsinaujinti, prisitaikyti prie sąmonės pokyčių. Jis leis patirti save daug gilesnėje, subtilesnėje kosminėje sferoje.

Dalintis:

1 komentaras apie “Nauja gyvybė ir naujas materinis kūnas (3)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *