Andrijanas Hošė

Netolima ateitis

Andrijanas Hošė.

Gera matyti žmones, kurie nebijo įsilieti į tikrąjį gyvenimą. Į vidinių pajautimų, intuicijos, aiškių sapnų, bendravimo su subtiliuoju pasauliu, gyvenimą. Tai iššūkis šiuolaikiniam, civilizuotam žmogui. Jis turi pamiršti tai, ką tiek amžių kūrė ir grįžti ne tik prie tikėjimo Dievu, bet ir prie bendro gyvenimo su subtiliojo pasaulio būtybėmis. Elfus, nimfus, bildukus, pagaliau, angelus, jūs mėginote pripažinti ir anksčiau. Bet sąmonė jūsų laisvėja, vibracijos kyla ir jūs galite įsilieti į aukštesnių vibracijų pasaulį. Vadinasi, turite išmokti ne tik bendrauti, bet ir bendradarbiauti su tuo pasauliu. Pakylėtųjų Valdovų pulkai mielai bendraus su sąmoningu žmogumi. Jūs suprantate, ką reiškia „su sąmoningu žmogumi“? Tai žmogus, kurio sąmoningumas dėl jo pakeltų vibracijų yra atlaisvėjęs. Jis yra pajėgus plačiau mąstyti, aiškiau suvokti, kartu, būti atviresniu, mylinčiu. Sąmoningas žmogus – tai blaivaus proto žmogus, kuris aiškiai suvokia realybę ir jam nėra skausmingas bendravimas su subtiliuoju pasauliu. Negali būti jokio pamišimo, jokio nukrypimo į vieną kurį nors pasaulį. Bendravimas su astraliniu pasauliu, su tamsos jėgomis – nesiskaito bendravimas su subtiliuoju pasauliu. Pirmiausia, jūs kasdienybėje turite elgtis teisingai, gerai, kad kiltų vibracijos, tada prasiplės suvokimas ir jūs pradėsite pajausti subtiliojo pasaulio būtybes. Negalima žaisti spiritizmo seansų, negalima užsiimti magija, negalima likimo pranašauti kortomis ir negalima daryti ritualinių apeigų. Tikėjimas turi būti paremtas paprastumu, ramiu, tyliu bendravimu su savimi, su Dievu. Vartai į subtilųjį pasaulį atsiveria per širdį, ne per mistinius žaidimus. Viskas paremta vidine branda, vidine kultūra ir žiniomis. Žiniomis, koks yra pasaulis, kokie dėsniai jį valdo ir kaip prie to turi prisitaikyti žmogus su savo kasdiene veikla.

Supraskite, ateityje, su Pakylėtaisiais Valdovais galėsite bendrauti visi to siekiantys. Tai nebus beprotybė, tai bus bendradarbiavimas. Pakylėtieji Valdovai pasiruošę žmogui atskleisti jo galias. Daugelį gebėjimų jūs nesate išvystę, jūs dar net nesuvokiate, kad žmogus gali turėti tokių gebėjimų. Dar prieš porą šimtų metų nežinojote, kad bus internetas ir kad jo įvaldymas leis „sumažinti“ pasaulį. Kas bus dar po 200 metų? Tikrai nežinote, tuo labiau, kad kalbu ne apie vidinę žmogaus galią. Jūs tik dabar pradedate suprasti, kad tokia galia yra. Kad yra vidinis žmogaus pasaulis, kad priderinus savo dieną prie gyvenimo siūlomos dienos, galite patirti daug naujų potyrių. Vidinės galios tik pradeda skleistis. Ir tai nėra vien aiškiaregystė ar energijų įvaldymas. Tai patys įvairiausi žmogaus talentai, sugebėjimai, kurių dar nėra ir neįmanoma jų apibūdinti. Žinoma, sustiprės nuojauta, intuicija, aiškiaregystė. Jūs sugebėsite tai įvaldyti ir tuo naudotis. Aiškiaregystės perspės, kas gali jūsų laukti, jeigu nesielgsite teisingai. Tai tiesiog pagalba teisingiau formuoti savo gyvenimo dieną. Vystysis mentalinis bendravimas vienas su kitu (bendravimas minčių pagalba). Išjautimas kito žmogaus būsenos, sugebėjimas vizualizuoti, regėjimas biolaukų struktūros ir t.t. Mokėsite priderinti mitybą prie fizinio kūno cheminių medžiagų trūkumo. Kūnai bus lengvesni, geriau judėsite. Daug kilometrų galėsite nukeliauti pėsčiomis ir nepavargsite. Bus tų, kurie sugebės save tiesiog teleportuoti iš vienos vietos į kitą. Vieni bus labiau gabūs, kiti mažiau, kaip ir dabar yra. O talentų įvairovė nustebintų dabartinį žmogų. Jūs sugebėsite priimti kitų pasaulių siunčiamus signalus, galėsite su jais bendrauti savo technikos pagalba.

Pasaulis vystysis ir toliau. Tik jis privalo vystytis tiek į išorę (į kasdienę veiklą), tiek į vidų (vidinių gebėjimų ugdymą). Tai turite daryti čia ir dabar, o ne kažkada.

P.S.

Asta, tavo karma reikalauja tave atskirti nuo tau brangių žmonių. Esi įskaudinusi daug žmonių, todėl turi už tai atsakyti. Susitaikyk su tuo ir mokykis gyventi tose sąlygose, kur dabar esi. Tai tavo gyvenimas, tavo užduotys. Dėl jų negali nei raudoti, nei skųstis. Atvirkščiai, stenkis visą savo jėga pritaikyti gautas žinias kasdienybėje ir jeigu tau tai pavyks, vieną dieną tau nusišypsos laimė.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *