Blavatskaja

Visatą suvoksite tik vidiniu matymu

Šiandieną pakalbėsime apie žmogaus gyvenimą visatoje. Kaip jau sakiau, žmonių  mintys yra labai svarbios, nes jos turi jėgą. Kūrybos jėgą. Negalima šios jėgos iššvaistyti veltui. Kiekvienas žmogus turi šią jėgą, bet ne kiekvienas sugeba tinkamai ją įvaldyti. Žmogus, kurio protas sugeba formuoti mintis ne vien apie kasdienes problemas, turi jėgos formuoti mintį, kurią gali paleisti į visatą. Paklausite, kaip tai padaryti, jei nežinote kas yra ta visata?

Dievas sukūrė žmogų. Suteikė jam rojų, kad jis galėtų ramiai gyventi ir mąstyti. Bet visatoje yra kiti pasauliai, kurie taip pat formuoja mintį. Taip formuojasi gėris ir blogis. Kada Dievas sukūrė rojų ir ten pasiuntė gėrį, tai blogio jėga taip pat nesiilsėjo. Ji pasiekė žmogų per jo širdį. Ir tada mintis įgijo ribas. Veikimo ribas. Dievas negali leisti, kad blogio jėga įeitų į visatą, todėl apribojo žmogaus mintį. Taip žmogus pradėjo galvoti tik apie savo gyvenimą, apie visuomenę, kurioje jis gyvena. Tokia mintis tapo silpna. Ir žmogaus suvokimas apie gyvenimą visatoje ir Žemėje pasidarė silpnas.

Kad mintis taptų tokia, kokią žmogui davė Dievas, reikia pasiruošti. Pagrindinis darbas – tai įtvirtinti geras mintis savo gyvenime. Kokios jūsų mintys: geros ar blogis. Aš žinau, apie minčių galią su jumis kalbėjo, bet jūs vis tiek neįsisąmoninate, kodėl reikia galvoti tik gerai. Jūsų širdyse ir prote gyvena gėris ir blogis. Gėrį jūs gavote iš Dievo, blogis nusileido per jūsų širdį iš visatos proto. Todėl Dievas suformavo apribojimą.  Blogio jėga negali įeiti į žmogaus širdį, jei jis tam neatsiveria. Žmogus turi mąstymo jėgą ir jis svarstė: kodėl man padėti tam, ko nepažįstu ir nesuvokiu, jei galiu paprasčiausiai gerai gyventi čia ir dabar. Dėl tokių minčių ir įėjo į žmogaus širdį blogis.

Dabar atėjo metas ištaisyti klaidas. Aš daug kalbėjau apie gėrio ir blogio įtaką žmogaus gyvenime. Ir kol žmoguje bus blogio, tol jo mintis neįgaus jėgos. Jūs suprantate, jog dievas niekados neleis, kad blogio mintis įeitų į visatą. Ji ir taip daug užėmė proto. Bet jeigu žmogus išmoks teisingai mąstyti, tai jo mintis pakoreguos ne tik žmonijos kolektyvinę sąmonę, bet ir visatos protą. Aš kalbu apie tai, kad atėjo laikas, žmogui formuoti tokią mintį, kuri turėtų jėgos įeiti į visatą. Apie ką galvoti, kad būtų įmanoma suformuoti tokią mintį? Apie visatą. Aš kalbėjau, kad kai į žmogaus širdį įėjo blogis, tai jo mintis tapo silpna, žmogus pradėjo galvoti tik apie save. Galvokite apie gamtą, apie Dievo galybę, pastebėkite apie ką mąsto kiti žmonės. Savo mąstymą reikia ugdyti. Reikia išmokti matyti nematomą. Matyti nematomą – tai apmąstyti, kas vyksta su žmonėmis, kas įtakoja jų veiksmus, kas keičia jų mintis apie visatos jėgas. Reikia apmąstyti: kas, kur, kada, kodėl taip, o ne kitaip. Taip jūs savo mintį palaipsniui pasuksite nuo kasdienių problemų. Jūs pradėsite mąstyti plačiau. Jūsų mintis įgaus jėgos. Mintis daugiau suvoks ir labiau įtakos žmogaus gyvenimą. Kai tik jūs išmoksite savo gyvenime pamatyti tai, kas nematoma, tada jūs pradėsite suprasti kas yra visata.

Visatą galima pajusti ir suprasti tik vidiniu matymu. Pasakojimas, kas yra visata, jums nepadės jos suprasti. Tik vidiniu matymu bus įmanoma suprasti visatos gyvenimą. Kol jūs neišmoksite matyti tai, kas nematoma jūsų gyvenime, tol negalėsite suvokti visatos gyvenimo. Kad išmoktumėte matyti nematomą, pirmiausia reikia tikėti Dievu, reikia neatmesti minties, kad gyvenate ne vieną kartą ir kad jūsų veiksmai turi įtakos ne vien tik jums, bet visam aplinkiniam pasauliui. Pasaulių yra daug, bet žmogus turi minties galią ir privalo padėti Dievui, o ne kovoti su gėrio jėga. Be šios jėgos neįmanoma išgyventi. Rimtai pagalvokite kas jus supa, su kuo jūs gyvenate. Kas jums daro įtaką, kas padeda gyventi, o kas trukdo. Jūsų mintis jums trukdo ar padeda?

Aš, Blavatskaja, noriu, kad jūs suprastumėte: Dievas egzistuoja ir jis jums davė gėrio jėgą. Pamąstykite apie tai.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *