Hasėjas

„Žaibolaidžiai”

Sveika, čia Hasėjas.

Ateinantis laikas labai svarbus žmonijai. Galimas didelis žmogaus vystymosi šuolis. Šis laikotarpis apibūdinamas kaip galingos energetinės bangos nusileidimas į Žemės elipsės erdvę ir žmogaus, kaip energetinės struktūros pakeitimas. Išsiaiškinome, kad žmogus – tai energetinė struktūra, kurios sudedamosios dalys skiriasi savo vibracijų virpėjimų dažniu. Vieni kūnai materialesni už kitus, dėl lėtesnio virpėjimo dažnio. Bet visa struktūra – paremta energijų kūrimu ir išspinduliavimu. Kaip energetiniai kūnai yra įvairaus „kietumo“, taip ir energijų išspinduliavimas yra skirtingo dažnio. Fizinis kūnas išspinduliuoja vienokią energiją, jausmų, minčių kūnai išspinduliuoja kitokią energiją. Subtilieji kūnai išspinduliuoja skirtingo aukštumo virpesius. Jie pasiskleidžia savojoje erdvėje. Vieni spinduliai nueina į kolektyvinę sąmonę, kiti pasiekia esybės struktūrą, treti spinduliai išsispinduliuoja į didžiąją erdvę – į Išmintį. Šie spinduliai susilieja su didžiosios Išminties ir Meilės energija. Ji papildo viena kitą ir gaunasi atoveiksmis žmogui. Bet žmogaus galutinė struktūra – fizinis kūnas ir žmogaus sąmoningumas yra tokie „kieti“, kad sunkiai priima grįžtamąją kosmoso energiją. Dega ląstelės tiek fizinio, tiek subtiliųjų kūnų. Vėl grįžtame prie to, kad ateinanti banga turi išsiskaidyti po žmogaus energetiką. Ji turi laisvai pratekėti ir taip suteikti žmogaus struktūrai kitokią sandarą. Pasikeis DNR, pasikeis ląstelių darbas. Vadinasi, keisis ir žmogaus sąmoningumas. Didžiausia problema išlieka žmogaus sąmoningumas. Ribotas sąmoningumas užspaudžia kaip šarvai, neleidžia energijai pratekėti. Tada lieka tik laiko klausimas, kas ką įveiks. Ar žmogus sugebės keistis ir leisti pratekėti energijai, ar jis save žlugdys.

Kalbame apie laikotarpį, kuris dabar prasideda. Tai pirmosios bangos, atėjimas iš Šaltinio, kuri nusileis Žemėje ir prasidės kita žmonijos era. Bangos jau dabar pradeda paliesti Žemę. O Šaltinis Žemę pasieks po tam tikro laikotarpio. Tai priklausys nuo to, kaip seksis žmonėms susidoroti su šia pirmąja banga. Mano ir visų, kurie globoja, tikslas padėti pasiruošti šios bangos atėjimui. Ir jeigu aplinkoje bus nors keli žmonės, kurie perleis per savo kūną pačią stipriausią tuo metu į Žemę siunčiamą energijos bangą, tai jie suveiks kaip žaibolaidžiai. Perims energetinius virpesius per savo fizinį ir subtilųjį kūnus ir išsklaidys į Žemę. Taip nebus pažeidžiami kiti, kurie nėra pasiruošę. Žinoma, suaktyvės energijų virpesiai visiems. Todėl žmogus išgyvens ieškojimus, paklydimus, fizinius skausmus ir t.t. bet fiziškai jie galės išgyventi ir turės tarpinį laiką susitvarkyti su savo sąmoningumu. Bet tuo tarpiniu laikotarpiu galima džiaugtis tik tuo atveju, jei bus žaibolaidžių. Šiuo metu suformuotos 5 sistemos „žaibolaidžių“. Tai penki žmonės su savo grupėmis įvairiose pasaulio vietose, kurie konkrečiai suformuoti tų energijų priėmimui. Yra daugybė įvairių grupių ir pavienių asmenų, kurie „dirba“ kitus darbus šios bangos atėjimui belaukiant. Jūs priklausote „žaibolaidžių“ grupei.

Praėjusį vakarą buvo pamėginta įleisti labai stiprią energiją (pagal žmogų) į erdvę ir ji turėjo pereiti per tave ir kitus narius. Tau pavyko lengvai ją priimti (ir tuo džiaugiamės), komandos nariams sunkiau. Bet čia viskas gerai, nes su tavimi dirbama ilgiau. Vieni grupės nariai yra pralaidesni, kiti sąmoningesni, treti – atviri meilei ir išminčiai. Grupė tikslinga ir į ją įeis nauji žmonės, tie, kurie pajėgūs priimti tam tikrą energiją, kurios jūsų struktūra neatpažįsta ir atmeta. Vieni grupėje pasiliks, kiti pasitrauks. Perleis energiją, atiduos ją į tavo globą ir pasitrauks. O pasitrauks dėl sąmoningumo. Ne visi vienodai sąmoningai pasiruošę tokiems išgyvenimams.

Priimti energiją – tai viena darbo sritis. Kita – šią energiją tinkamai išspinduliuoti į kolektyvinę sąmonę. Ji turi prisitaikyti prie žemų vibracijų ir prisiderinusi prie jų, įeiti į kolektyvinę sąmonę, o tada skaidyti ten susiformavusį negatyvumą. Mes tik dabar pradedame kalbėti apie grupės darbą, nors jūs jau metai kaip dirbate. Tikrų planų vėl nesakysime, nes jūs dar nepajėgsite suprasti esmės. Dirbkite ir toliau tokiu tempu kartu ir dar sparčiau individualiai. Individualiai – tai savęs pažinimas ir savo blokų panaikinimas.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *