Motina Marija

Tamsos egregorų įtaka (II dalis)

Tu, žmogau, gali sunaikinti tamsos egregorą. Pirmiausia, negalvojant apie tai, kas gali sukelti baimę ir susierzinimą arba labai gerai įvaldant savo mintis ir jausmus, neleidžiant įsiplieksti neigiamiems jausmams, mintims savyje. Tamsos egregorai didėja ir mažėja priklausomai nuo jūsų minčių, jausmų, veiksmų. Jei išmoksite savitvardos, jei dieną pradėsite su vidiniu tikru džiaugsmu, jūs susiliesite su dieviškąja energija. Tamsos egregorai jums nebeegzistuos. Jūs suvoksite, kiek daug yra tamsos egregorų Žemėje ir kaip jie valdo žmogų. Nebereikės pykti ant žmogaus, kai suvoksite, kad iš jūsų abiejų tyčiojasi tamsos egregoras, skatindamas konfliktines situacijas. Jūs viską galite išspręsti racionaliai. Tam Dievas žmogui davė protą. Bet jūsų egoistiškumas ir asmeniškumas visados maitins tamsos egregorus. Todėl ir sakome, jūsų gyvenimo užduotis – suvaldyti savo egoistiškumą ir asmeniškumą. Egoistiškumas – jūsų troškimai, aistros, noras pasirodyti geresniam, reikšmingesniam ir t.t. Asmeniškumas – kai tu sau esi pats svarbiausias. Kai tavo asmenybės įžeidimas yra pats svarbiausias, kai tu pasaulį matai ne tokį, koks jis yra aplink tave, bet kaip jis įtakoja tave. Viską vertini tik per savo asmeninius jausmus, neatsižvelgdamas į visumą, neatsižvelgdamas į kito žmogaus išgyvenimus. Savęs sureikšminimas, tai asmeniškumas. Save turi vertinti ir gerbti, bet nesureikšminti. Nesvarbu ar save sureikšminate save iškeldamas virš kitų, ar save sumenkindamas. Asmeniškumas tave atriboja nuo Dievo, nuo bendruomenės, nuo žmonių, kurie aplink tave.

Tamsos egregorai – tai žmogaus sukurta struktūra ir ją sunaikinti gali tik žmogus. Jie priskiriami prie negatyvumo, kuris kausto Žemę. Bet egregorai turi ir savo sąmonę. Jie sukurti žmonių minčių,  jausmų ir jie yra realesni ir tikresni už žmonių sukurtus robotus. Robotą gali išjungti. Egregorai nuolat maitinami tai vieno žmogaus, tai kito, todėl vienu mygtuko paspaudimu jo neišjungsi. Bet dirbti reikia. Jokiu būdu, perskaičius šį laišką, negalima išsigąsti. Nes baimė – neigiamas jausmas, maitinantis tamsos egregorą. Egregorai pradėjo formuotis žmogui pradėjus sąmoningai formuoti savo gyvenimą. Iš beždžionės virtus žmogumi, prasidėjo tamsos egregorų kūryba. Jie įtakoja žmogaus konfliktines situacijas, jie skatina neigiamų jausmų proveržius. Bet koks neigiamas jausmas, kuris iškyla bet kokiu klausimu, yra, pirmiausiai, neigiamas jausmas. Tai yra, žemų vibracijų. Nei vienos situacijos problemos neišspręsi teisingai, jei tave bus užvaldęs neigiamas jausmas. Nes tu tos situacijos sprendimą nukeli į žemų vibracijų lygį. Vadinasi, formuoji sprendimą paremtą neigiamumu, ne teigiamumu. Ir tu pasirenki neteisingai. Ir nesvarbu, kad tu manai esąs labai geras, kad tave aplinkiniai išprovokavo, kad esi neteisėtai įskaudintas. Visiškai nesvarbu kas ir kaip tave įtakoja, svarbiausia, kokį jausmų, minčių antplūdį tu išgyveni. Neigiamų? Esi įskaudintas, įžeistas, piktas, nelaimingas, įsiutęs ir t.t.? Tai žemos vibracijos. Tu nusileidi į žemų vibracijų lygmenį ir tavo sprendimai bus neteisingi. Ar tokį savo elgesį priskirdavote prie neteisingų sprendimų, kurie formuoja karmą? Greičiausiai, ne, nes jūs esate nuskriaustas, įskaudintas, kali kiti, ne tu. Deja. Kaltas, būtent tu. Ne dėl situacijos, kuri įvyko, o dėl tavo asmeninio požiūrio į tą situaciją.

Sprendimus gali priimti tik tada – kai tavęs nevaldo negatyvūs jausmai. Kitu atveju – tu pamaitinsi tamsos egregorą ir susiformuosi sau karmą. Nebus įmanoma formuoti laimingo savo gyvenimo, kol neišmoksite suvaldyti savo požiūrio. Požiūris – tai tavo asmeninė kūryba. Tai tavo laisvos valios išraiška. Tu jį formuoji arba leidi būti užvaldomas ir jį formuoja tamsos egregorai. Bet prisiminkite, tu Dievo vaikas. Tavyje yra šviesa ir tavyje yra galia kurti. Jei tu pakeli akis į dangų ir pamatai Dievą – tamsos egregorui ne vieta tavo pasaulyje. Jie sudega, išnyksta, nes tu jo nebemaitini. Jeigu tau pavyksta nebemaitinti tamsos egregorų, tai tu apvalai Žemę, apvalai savo šeimos, savo tautos erdvę. Būk stiprus savo ryžte, savo tikėjime, savo siekyje gyventi teisingai, sąžiningai, nuoširdžiai ir mylinčiai. Tavo siekis tave išgelbės nuo tave kaustančių egregorų. Žmogus gyvena savo gyvenimą, kuria, planuoja ir tikisi, kad jis yra šeimininkas savo gyvenimo. Deja, žmogų įtakoja karminiai dalykai, kurių jis nesuvokia. Žmogų įtakoja tamsos egregorai, įtakoja kolektyvinė sąmonė, įtakoja Visatos dėsniai. Reikia išmokti matyti plačiau ir giliau. Reikia įvertinti, kad ne viskas tavo rankose. Bet tu turi išmokti prisitaikyti ir įvaldyti save, kad nebekurtum to, kas nereikalinga, nemaitintum to, ko nereikia. Reikia įvaldyti save. Įvaldžius save, išmokus įvertinti situaciją ne per asmeniškumo prizmę, o plačiau ir giliau, gali pradėti KURTI GYVENIMĄ. Reikia teisingai įvertinti esamą padėtį, o tada prasideda kūryba. Sakote, neįmanoma. Įmanoma, mažais žingsneliais susitvarkant su viena, vėliau ir kita jums gyvenimo padiktuota užduotimi. Susitvarkant ramiai ir su vidiniu džiaugsmu. Džiaugsmo trūkumas parodo, kiek esate prispausti negatyvumo blokų, kompleksų, nereikalingų įsipareigojimų, baimių. Džiaugsmo trūkumas parodo, kad tikrai kažkas negerai tavo gyvenime. Ir ne situacijos kaltos, ne aplinka, o tavo požiūris į tavo situacijas, į gyvenimą. Prisimink, kad tu seniai gyveni šioje Žemėje ir, dažniausiai, formuodavai neteisingus sprendimus, kuriuos čia ir dabar turi išspręsti teisingai. Jei tavo gyvenimo situacija tave labai spaudžia, neramina, prisimink tu į tą situaciją pats save atvedei. Susitaikyk su tuo ir priimk teisingus sprendimus. Išmok mylėti, išmok branginti savo artimus žmones, nes jie kuria tau situacijas, kurios padeda tau bręsti, apsispręsti ir kilti, ne smukti. Nuo tavo drąsos ir siekio priklauso ar tu nori būti laimingas, ar tu nori laikyti save Dievo vaiku.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *