Sen Žermenas

Išnaudokite laisvą laiką vidinių ir išorinių pokyčių kūrimui

Šiame laikotarpyje yra svarbu gyventi pokytyje, nes Žemę ir žmoniją įtakojančios energinės bangos skatina pokytį. Jeigu žmogus nori gyventi savo komforto zonoje, nori gyventi pagal senąją inerciją, jis stabdo naujos energijos pratekėjimą ir jam gali būti sunku. Sunku fiziškai (ligos, turtų netekimai ir t.t.), emociškai (nevaldomi jausmai, baimės, pyktis) ir psichiškai (gyvenimo prasmės netekimas). Susiduria dvi energinės srovės: praeities, sąstingio, nepaslankumo ir ateities, kurios siekia sudaryti sąlygas žmogui kitaip kurti savo gyvenimo stilių. Jeigu žmogus suvokia, kad tos pokyčio energijos suteikia naujas sėkmingo gyvenimo garantijas, tai jis, keisdamas savo mąstymą, savo gyvenimo manieras, gali prisiderinti prie pokyčio  energijos srauto ir gyventi įdomiai bei sėkmingai.

Pasaulyje nėra nieko, ko nematytų Dievas. Ir jeigu dabar jūsų pasaulį „užpuolė“ virusas, tai to negalima priimti kaip atsitiktinumo ar žmogaus neteisingos kūrybos pasekmių. Dievo galioje yra viską sustabdyti ir atstatyti į vietas. Bet ką padarė tas virusas? Pirmiausia, jis įnešė pokytį į jūsų gyvenimą, į jūsų vertybių pasirinkimą, į suvokimą, kaip svarbi jums yra laisvė ir bendrystė su kitais žmonėmis. Šis virusas tik parodo, kad pokyčio energija jau materializuojasi Žemėje, kad tai nebe teorija, o tiesiog faktas, prie kurio reikia derintis. Ne prie viruso derintis, nors esate priversti prie jo derintis, o prie naujo gyvenimo stiliaus, kuriame svarbu vidinis pokytis, gebėjimas išradingai prisiderinti ir kurti.

Jeigu jūs gebėsite savyje daryti nors mažiausią pokytį, tai jūs susiliesite su ta nauja banga ir ji jūsų neužgaus, jūs tiesiog pereisite gyventi į naują energinį lygį, o gyvenimas bus tik įdomesnis ir gražesnis.  Tai kokio pokyčio norisi iš jūsų? Pirmiausia, norisi nors mažiausių pastangų savęs ugdymui, savianalizei, gebėjimui suvaldyti jausmus ir elgesį, gebėjimui priimti Kūrėjo valią. Kiekvienas jūsų veiksmas, susietas su naujumu jums, su tam tikra kūryba, su siekiu pažinti ir veikti, tai jau jūsų vidinis pokytis. Ir dar svarbiau, kad būtų ne vien tik fizinis ir emocinis jūsų veiksmų pokytis, bet ir gebėjimas įžvelgti savo charakterio pokyčius, gebėjimas mąstyti plačiau ir giliau, gebėjimas subalansuoti savo išorinę veiklą su vidine veikla.

Ši virsmo banga, kuri šiuo metu pasaulyje atsispindi kaip virusas, greitai įsitvirtins ir nurims. Kai kam tai smagi žinia, nes virusas nurims ir galėsite toliau ramiai gyventi, o kai kas nusimins, nes nepadarę vidinės pažangos ir pokyčio, pasiliks senojo pasaulio energijose ir gyvens sustingusiame laike. Kai diena iš dienos vyksta tie patys įvykiai, kai diena iš dienos mąstote tas pačias mintis ir sprendžiate tas pačias problemas, kai malonumą suteikia tik geras maistas ir TV laidos. Pasiliksite tyvuliuojančioje nekūrybingoje erdvėje, nors tai netrukdys jums gyventi, gal net prasmę tame įžvelgsite, bet kokybišku gyvenimu to nepavadinsite, ir jeigu jumyse bus nors kruopelytė pažangos siekiamybės, jums bus be galo liūdna, kad nepasinaudojote sėkmės ir virsmo banga, kuri yra šiuo metu.

Ką reikia daryti šiuo laikotarpiu? Virusas apriboja daug išorinės veiklos, vadinasi, turite daug laiko vidinei veiklai: meditacijoms, apmąstymams, savo charakterio analizei, santykių atstatymui, gerų knygų skaitymui, kalbų mokymuisi, muzikavimui, piešimui ir daugybei kitų dalykų, kuriems nuolat pritrūkdavote laiko. Bet tinkamiausiai ir sėkmingiausiai laiką praleistumėte, įsigilinę į savo vidinius pojūčius, į savo vidinį regėjimą – o tai galima sustiprinti per meditacijas, kai nurimstate ir pakylėjate savo sąmonės lygį link savo aukštesniosios sąmonės, kuri geba jums atsakyti į jūsų pačių klausimus, kuri geba parodyti ateities gyvenimo stilių. Nenuvertinkite savo vidinių galių ir savo aukštesniosios sąmonės galios. Net ir tie, kurie nesate patyrę sąjungos su aukščiausiąja savo sąmonės  dalimi, gali pajusti vidinius pojūčius ir suprasti, kokius pokyčius reikia daryti savyje, kad gyventumėte ateities energijose. Nėra jokių išimčių, kiekvienas žmogus gali susilieti su savo aukštesniąja sąmone, su savo angelais ar Dvasios Mokytojais ir gali išjausti būsenas, kurios anksčiau buvo visai svetimos. O tada jūsų sąmonėje atsivers  „eureka!“, ir jūs pajusite smagumą, kai netikėtai sugebėsite pažvelgti į gyvenimą visai kitu žvilgsniu su visai kita prasme ir kitomis galimybėmis. Todėl skirkite savo laisvą laiką naujiems pojūčiams, naujoms žinioms atsiverti ir gebėjimams kurti sąmoningą gyvenimą per mintis, o ne vien per fizinę veiklą.

Dalintis:

1 komentaras apie “Išnaudokite laisvą laiką vidinių ir išorinių pokyčių kūrimui”

  1. Tik dabar atradau jūsų laiškus mums visiems. Po kiekviena žinute norisi rašyti – pritariu, pritariu, pritariu ….
    Ačiū jums jog dalinatės su visais. Ohm!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *