7 ciklai II

7 ciklai (II-29)

Individualus sąmonės srautas (pagal elohimus), suteikia galimybę Kūrėjui save pažinti pačiuose įvairiausiuose energiniuose laukuose. Tas pažinimas suteikia galimybę Kūrėjui apjungti žinias ir jas transformuoti į tam tikrus virpesius, kurie sukuria naujas idėjas, naujas strategijas. Juk būtų nuobodu gyventi nuolat pirmykščiame amžiuje? Bet jeigu nebūtų jūsų sąmonėje galimybės pažinti save naujai, tai tame pirmykščiame amžiuje ir gyventumėte. Jūs dabar pagalvojate kiek daug naujų dalykų atrasta, sukurta ir kyla klausimas, kas dar gali būti visiškai naujo, nesuvokto, neįgyvendinto? Žinoma, kad gali. Jūsų fantastai daugybę romanų sukūrė, pasiremdami informacija iš ateities. Ir tos informacijos pildosi. Todėl manyti, kad sužinoti kažko kardinaliai naujo yra neįmanoma, tai netiesa. Jūsų sąmonėje yra daugybė jums, kaip žmogui nesuvoktų  sąmonės saviraiškos taškų, o ką jau kalbėti apie jūsų Kūrėjo generuotas naujas idėjas ir transformuotas į jūsų sąmonės lauką.

Kūrėjas, save suvokdamas per savo kūrinių gyvenimus, geba sudėlioti naujas idėjas, tikslus iš vis naujų erdvės dalelių. Kiekviena idėja turi materializuotis ir jai reikalingos tam tikros medžiagos – erdvės dalelės. Ir kai Kūrėjas suformuoja naujas erdvės dalelių jungtis – susiformuoja naujo stiliaus gyvybės forma, nauja materija, arba naujos idėjos, kurios virsta į materiją. Kūrėjos sąmonės lygmenyje yra daugybė erdvės dalelių, kurių nėra jūsų suvokiamame pasaulyje, bet yra kituose pasauliuose, erdvėje tarp pasaulių ir t.t. Galimybių iš ko kurti Kūrėjas tikrai turi ir Jis nuolat kuria. Nėra taip, kad jūsų Visatos Kūrėjas sukūrė Visatą ir išėjo į poilsį, stebi tik kas vyksta Jo sąmonės lauke. Ne. Jis nuolat kuria. Jis transformuoja vienas energijas į kitas, Jis suteikia galias savo materialioms išraiškoms, kad jos irgi galėtų ne tik materiją valdyti, bet ir energinius srautus. Kad jos savo minčių energija suformuotų įvykius, būsenas, materialius objektus, kad neigiamas energijas transformuotų į teigiamas, skatinančias tolimesnį virsmą ir įdomesnį gyvenimą. Kūrėjas į savo sąmonės lauką priima kitų Visatų Kūrėjų  naujas idėjas ir jas priderina prie savos saviraiškos tikslų. Vadinasi, Visata nuolat atsinaujina. Jeigu šiandieną jūsų mokslininkai tiksliai nusakytų kas yra visata, tai rytoj jie toje ištirtoje visatoje jau pamatytų pokyčius,  ir taip nuolat. Todėl apibrėžti, kad Visata turi labai konkrečius nekintančius dėsnius – negalima. Viskas kinta. Kiek tas kitimas pasireiškia žmogaus gyvenime, jau kitas dalykas. Tas pokytis gali susiformuoti ir per minutę ir per tūkstantį metų. Tai priklauso, kokiame lygyje susiformavo pradinė idėja ir per kiek laiko ji gali pasiekti materijos sąmonę.

Jūs žinote, kad jūsų kūno ląstelės nuolat atsinaujina, bet matote, kad pats kūnas ypatingai nepakeitė savo formos. Nors pažiūrėjus į pirmykštį žmogų ir dabartinį žmogų, skirtumų rastumėte. O jeigu pamatytumėte ateities žmogų, kuris gims, sakykim po 5 tūkst.metų, tai skirtumų irgi pamatytumėte. Vadinasi, materija keičia formas ir prisiderina prie sąmonės virsmui reikalingų pokyčių. Kai žmogus galės kurti ne vien materijoje, bet ir ne materijoje. Jo kūno forma bus pakitusi, fizikiniai dėsniai bus pakitę, net kūno cheminė sudėtis bus pakitusi ir transformavusi į lengvesnį kūną, kuris galės sklandyti, o mintimis žmogus valdys energinius srautus, kurių dėka galės kurti materiją „iš oro“  ir t.t. Nenorisi rašyti apie ateitį, nes nėra tikslo paversti šią knygą fantastine literatūra. Vis tik norisi padaryti pokytį jūsų energiniame lauke, kad patys kurtumėte tą fantastinę ateitį, kuri dabartinius jus labai nustebintų.

Nebijokite, kad galite save sunaikinti dabartinėmis savo pažiūromis ar elgsena. Subtilioji sąmonė niekur neišnyks. Žemiškoji sąmonė ir toliau vystysis, tik kitokioje Žemėje. Ir jeigu jūsų Kūrėjas manys, kad reikalinga jūsų žemišką patirtį perkelti į aukštesnio energinio lygio Žemę, tai taip ir padarys. Jūs gimsite su prisiminimais apie buvusius laikus, bet realybė jau bus visai kitokia ir labiau pritaikyta naujai pažangai. Jokiu būdu nesakau, kad nereikia vertinti savo Žemės ir niekinti šalia esančių žmonių. Jūsų žemiškoji sąmonė yra pavaldi karmos dėsniui ir jis negailestingai suformuoja įvykius, kad išgyventumėte viską, ką gero ar negero buvote sukūrę savo poelgiais. Kaip galite pereiti į aukštesnių vibracijų Žemę, taip galite pereiti ir į žemesnių vibracijų Žemę. O gyventi skausmo ir nelaimių kupinoje Žemėje nėra malonu. Tuos jausmus jūs pažįstate ir tikrai suvokiate, kad be jų būtų lengviau gyventi.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *