7 ciklai III

Nauja gyvybė ir naujas materinis kūnas (2)

Siųsdamas tave į kitą kosminę sferą, kuri yra galingesnė nei šioji, kurioje egzistuoji, Kūrėjas pakoregavo tavo žemišką formą. Jis sukūrė tau naują sąmonės kanalą, kuris yra labai galingas. Pirmiausia, jo nevaržo nei žemiškoji sąmonė, nei sielos sąmonės patirtys. Šis sąmonės kanalas pradeda funkcionuoti, kai tu suaktyvini savo sielos aukštesniąją sąmonę. Tą sąmonės dalį, kuri nebuvo žemiškame įsikūnijime ir nėra apribota žemiškomis patirtimis, bet aiškiai suvokia Visatos Kūrėjo realybės principus, dėsnius, gyvenimo tiesas. Naujasis sąmonės kanalas įsitvirtino tavo apatinėje čakroje, simbolizuodamas, kad visa įgyta patirtis per naują suvokiminę-pajautiminę sąmonę būtų integruota į realybę. Taigi, tavo pagrindinė šios dienos užduotis yra per naują savo sąmonės kanalą patirti save naujoje kosminėje sferoje ir visas naujas patirtis materializuoti šioje Visatos Kūrėjo realybėje.

Kūrėjas suvokia – tam, kad patirtum naują kosminę sferą, kuri susideda iš dar daugiau dimensijų, tau reikalingas suvokiminės-pajautiminės sąmonės naujas kūnas, kuris įrašytų visas patirtis į materiją ir kartu – į Kūrėjo realybės lauką. Gavęs naują kanalą, naują suvokiminę-pajautiminę sąmonę, tu įgyji ir naują materinį kūną, kuris leidžia vystyti naujus vidinius pojūčius ir suvokimus. Kadangi viskas vyksta dabartiniame įsikūnijime, senoji struktūra ne sunaikinama, o pertvarkoma, įdiegiamos naujos struktūros – naujas sąmonės kanalas ir naujas kūnas. Naują sąmonės kanalą tavyje atveria Kūrėjas, integruodamas į tavo energinę struktūrą tam tikrą šviesos diodą. Ties apatine tavo čakra susilieja du sąmonės kanalai – senas ir naujas. Pradedi patirti naujų pojūčių, gimsta naujų minčių. Viskas kol kas vyksta tik tavo žemiškosios struktūros emocinės ir mentalinės sąmonės lygmenyje, materialiame pasaulyje dar niekas neatsispindi. Nauja realybė kol kas egzistuoja tik minčių ir jausmų lygmenyje. Tačiau Kūrėjas siekia keisti savo realybę, todėl visais įmanomais būdais stengiasi perduoti tau žinią, kad paleistum senas tiesas, senus įsitikinimus, kad atsivertum naujoms idėjoms ir naudotumeisi nauju sąmonės kanalu.

Nemažai rūpesčių kelia sielos sąmonės prisiminimai iš praėjusių įsikūnijimų. Kūrėjas siekia išvalyti tavo patirčių lauką, panaikinti karmines skolas, kad tolimesnį gyvenimą kurti galėtum pasitelkęs naujas energijas, naujai suvoktus dėsnius. Šio proceso sėkmė priklauso ir nuo tavęs, ir nuo Kūrėjo. Jis leido Dvasios Mokytojams, angelams, arkangelams visais įmanomais būdais išvalyti tavo sielos sąmonės emocinių patirčių lauką. Visą gautą aukštesnių sąmonių informaciją siela apgaubia jausmu, kuris giliai įsiskverbia į atmintį. Jūs visada geriausiai atsimenate tuos įvykius, kuriuos lydi stipri emocija – tiek teigiama, tiek neigiama. Kai kurie prisiminimą lydintys jausmai tokie stiprūs, kad neleidžia jums pakeisti požiūrio į buvusį įvykį ar situaciją, neleidžia paleisti praeities. Kūrėjas siekia šią jausmų atmintį sušvelninti, perkurti, ypač neigiamų jausmų. Daugelis žmonių prisirišę prie kai kurių išgyvenimų, baiminasi jų netekti. Jiems atrodo, kad atsisveikinę su šia jausmine patirtimi, praras dalelę savęs . Nors ir nelengva paleisti tai, kas ilgą laiką buvo tavo gyvenimo dalimi, tačiau būtina. Tu juk pasiruošęs ateities energijoms. Kūrėjas nepadės paleisti praeities energijų, atsirišti nuo senojo gyvenimo modelio, jei pats to nedarysi. Jis visada paiso laisvos žmogaus valios elgtis taip, kaip nori. Jei nesikeisi, tiesiog įstrigsi senojoje realybėje. Galbūt ir nesijausi blogai, juk gyvensi įprastą gyvenimą. Tačiau tavo visuminei sąmonei tai būtų didelis praradimas. Ji netektų galimybių augti, tobulėti, patirti save naujoje, kokybiškesnėje gyvenimo sferoje. O ir siela, suvokusi, ko netenka, sukeltų tau vidinį skausmą, gyvenimo beprasmybės jausmą.

Dalintis:

3 komentarai apie “Nauja gyvybė ir naujas materinis kūnas (2)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *