Arkangelas Mykolas

Raginimas bendradarbiauti

Būdami aukščiausios sąmonės būsenoje jums atsivers pajautimai, regėjimai kaip persipina subtilus ir materialus pasaulis. Kiekvienas žmogaus veiksmas turi atoveiksmį kitame pasaulyje. Ir atvirkščiai: kiekvienas veiksmas subtiliajame pasaulyje nuvilnija žemiškajame pasaulyje ir jame suformuoja veiksmą bei pasekmes. Žmogus nuolat tobulėja. Jis atveria vis daugiau informacijos apie save ir savo pasaulį. Dabar atsiveria galimybė labiau praplėsti tą suvokimą ir priimti pasaulį su kitokiomis spalvomis, su kitokiomis vertybėmis ir dėsniais.

Aš, Arkangelas Mykolas, šiandiena kreipiuosi į jus su vidiniu džiaugsmu, kad jūs mane galite girdėti ir jausti. Visas subtilusis pasaulis atviras bendradarbiavimui. Daugybė metų mūsų užduotis buvo stebėti žmonių gyvenimą ir jo neįtakoti. Bet prasidėjus naujam virsmo ciklui, atsiranda bendradarbiavimo galimybė. Praeina ir tas laikas, kai buvo tik perduodama jums informacija, dabar atėjo betarpiško bendradarbiavimo laikas. Ir jūs būsite vieni iš pirmųjų, kurie gebėsite suvokti mus, išgirsti mus ir su mumis kurti geresnį rytojų. Su vienu žmogumi mums susisiekti būna lengviau, tai ir darydavome, bet įėjus į grupės žmonių (nesvarbu ar jie tarpusavyje pažįstami) kolektyvinę sąmonę, galima nuveikti daug daugiau. Pradėjus suvokti subtilųjį pasaulį, keičiasi tam tikros jūsų įsisąmonintos tiesos. Ir tai vyksta daugelio žmonių širdyse. Taip naujos tiesos lengviau įsitvirtina žmogaus kasdienybėje. Nebėra automatinio atmetimo reakcijos. Daugelis pradeda galvoti, kad tai yra tiesa ir tai gali būti. Tada pradedama abejoti savo senomis tiesomis ir išdrįstama mąstyti, kalbėti kitomis temomis.

Mums atrodo, kad tikrai neturėtų būti sunku viešai ir plačiai kalbėti apie subtilųjį pasaulį, nes tai yra realybė. Bet kai stebime jūsų gyvenimą, suvokiame, kad kalbėti apie esamą realybę yra sudėtinga, nes dauguma tos realybės nejaučia ir nepriima. Nepriima, nes sąmonė neatveria vidinio regėjimo. Todėl mes vis labiau norime kalbėti apie subtilųjį pasaulį.

Save valdyti jau išmokote, pažinti savo blokus gebate, tai laikas priimti žinias, keičiančias suvokimą apie realųjį pasaulį, kurio negebate matyti.

Kiekvienas žmogus turi savo angelus. Apie tai išdrįstate kalbėti ir to niekas neneigia, net ir tie, kurie netiki Dievu. Ir puiku, kad nors vienomis neregimomis būtybėmis neabejojate. Angelai nuolat būna su jumis. Jie stengiasi padėti net ir tada, kai karmos dėsnis neleidžia jums padėti. Jie, kaip tėvai, kurie besąlygiškai myli savo vaikus, kad ir ką jie darytų. Angelai nori ir gali padėti. Jie aukoja savo energiją jus saugodami. Jie atgyja ir sustiprėja – kai džiaugiatės gyvenimu, kai liūdite – nyksta. Todėl suvokite, kad turite savo jausmus ir mintis  valdyti ne vien dėl savęs, bet ir dėl tų, kurie yra šalia. Tas pats ir Žemėje. Kai tėvai pyksta – vaikai energiškai nyksta, kai tėvai laimingi – vaikai apgaubti sveikata ir sėkme.  Viskas persipina. Todėl skleiskite džiaugsmą visiems ir visur …

Ir kai ateis laikas, susitelkite į naujų žinių įsisavinimą. Abipusis darbas jau prasidėjęs. Tai, kas sukurta anapus, prasiskleis visa savo jėga pas jus. Tai, ką realizuoti norėtų Kūrėjas – tą pateiksime jūsų realizacijai. Priimkite mus kaip draugus, kaip bendražygius, kaip Mokytojus ir Globėjus. Čia raginimas bendradarbiauti ir ieškoti bendrų sąlyčio taškų, kad vieni kitus suprastume teisingai.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *