Viešpats Hostijus

Kaip išeiti iš nesėkmių rato?

Viešpats Hostijus.

Gyvendami Žemėje jūs nuolat susiduriate su sunkumais. Jūsų gyvenimas nėra lengvai tekanti upės srovė. Joje nuolat pasitaiko aštriabriaunių akmenų. Tuo ir įdomus jūsų gyvenimas. Jis įvairus, jame visko daug ir jūs turite išmokti laviruoti tarp visų išbandymų, įvykių, išgyvenimų. Jūs susipažįstate su savimi. Suvokiate, kokioje situacijoje jūs stiprūs, o kada silpni, kas jus džiugina ir ramina, o kas žeidžia, skaudina. Jūs mokotės suvaldyti savo emocijas, mokotės įvertinti situacijas ramiai, neįsijaučiant į jas. Ir taip kartu bręstate, augate. Jūs kas žingsnį darote pasirinkimus. Sąmoningai arba nesąmoningai. Klaidingai arba teisingai. Tai vėl gi, pamokos, kurias jūs priimate su džiaugsmu arba su nuoskaudomis, nuovargiu. Jums nuolat tenka rinktis. Taip jūs sustiprinate Gėrio arba Blogio pozicijas Žemėje.

Kiekvienas jūsų veiksmas atspindi energiją, kurią jūs kuriate ir savo kūrybos dėka stiprinate Gėrį arba Blogį. Kai jūsų veiksmai būna labiau paremti negatyvumu, jūs stiprinate Blogio jėgą, kuri įgauna savo stiprybę. Tada ji kaip katė, lūkuriuojanti pelės, puola auką. Užtenka žmogui susierzinti ir į jį visa sprogstančia jėga veržiasi Blogis. Tada žmogui sudėtinga suvaldyti savo emocijas. Blogio jėga su visomis savo apraiškomis apsunkina žmogaus gyvenimą. Jūs gyvenate tarsi uždarame rate. Jeigu išskleidi iš savęs blogas mintis ar emocijas, į jus įeina blogio energija ir jus užvaldo. Jums tada dar sunkiau ir dar labiau skleidžiate nusiminimą, susierzinimą, pyktį ir t.t. Ateina momentas, kai tiesiog nebesuprantate, kodėl taip blogai jaučiatės, kodėl toks blogas tavo gyvenimas ir kodėl nebegali susitvarkyti, atrodo, su tokiomis paprastomis situacijomis. Nebesusitvarkote, nes nebeturite jėgų atsispirti blogio jėgos įtakai. Jūs nusilpote, greitai susierzinate, nuliūstate, gal jaučiate kaltę, gal pyktį ir visas tas negatyvumas atveria vartus blogio jėgai. Aš nekalbu apie užvaldymus. Tiesiog yra geroji energija ir blogoji energija. Ir jeigu nuolat išgyvenate sunkią emocinę būseną, tai blogio energija dominuoja jūsų energetikoje. Pakliūvate į uždarą ratą: nuotaika bloga, situacijos aplinkoje blogos ir niekaip iš to neišbrendate. Ką daryti? Pasitraukti iš to. Reikia surasti jėgų, blaivaus proto likučius ir bendrauti su pozityviais nusiteikusiais žmonėmis, žiūrėti tik teigiamas emocijas sukeliančias laidas ar filmus, lankytis geros muzikos koncertuose (ne roko), būti gamtoje ir mėgautis mažomis smulkmenomis. Svarbu savo dėmesį koncentruoti į tai, kas vyksta gero aplink jus. Geriate skanią kavą su šokoladu – tai pasimėgaukite ta akimirka, užfiksuokite ją savo sąmonėje. Klausotės geros muzikos – tai nepraleiskite to garso pro ausis – užfiksuokite ir pasimėgaukite. Saulė skaisčiai nušvito – pasimėgaukite. Visa tai nieko nekainuoja ir nereikia didžiulio įdirbio savęs suvaldymo moksle. Reikia tiesiog mėgautis akimirkomis, kurias gyvenimas jums suteikia. Taip formuosite savyje gerąją energiją. Ji atlaisvins jūsų energetiką nuo blogio energijos ir jums taps lengviau. Automatiškai pradės gerėti ir situacijos aplinkoje. Nereikia kovoti su blogiu, nereikia įsitempti save valdant, kontroliuojant. Taisyklė labai paprasta – reikia sukoncentruoti dėmesį į tai, kas gera. Net kai jūs meldžiatės dar nereiškia, kad išgyvenate teigiamą emociją, nes tavo malda gali būti kupina kančios, skausmo. Tai nepadės jums atsipalaiduoti. Turite bent jau išugdyti ramybę ir tada melstis, kad nesustiprintumėte to blogo jausmo su stipria maldos energija. Ir nesakykite, kad jūs savo gyvenime neturite gražių akimirkų. Jų visados yra. Tik reikia jas užfiksuoti ir jomis pasidžiaugti. Tai smulkmena, bet ta smulkmena gali išgelbėti jums gyvybę. Nes gyvenant blogio jėgos rate, jums gali kilti noras negyventi. O paprasta maža smulkmena gali išgelbėti jums gyvybę. Išmokite džiaugtis.

Džiugesį matyk smulkmenose – ta mintis jau buvo laiškuose ir tai yra pati didžiausia tiesa, kuri gali išgelbėti jums gyvenimą.

Toks buvo pamokymas apie gebėjimą išeiti iš blogos jėgos rato. Susiformuokite gėrio jėgos ratą ir jūsų gyvenimas skleisis, būsite laimingi, sveiki ir kūrybingi.

Dieviška šviesa lai aplanko jus ir jūsų artimuosius.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *