7 ciklai III

Atsiverti daugiamatiškumui (2)

Kūrėjas suteikia nuostabias sąlygas išjausti daugiamatiškumą. Anksčiau dvasinio augimo kelyje buvo svarbu pasiekti tam tikrą vidinį nušvitimą, gilų suvokimą ir tyrą jausmą. Dabar svarbu ne tik suvokti ir išjausti amžinybę, bet ir kurti joje. O kurti gali tik per veiksmą savo žemiškame gyvenime. Dažnas žmogus nežino, kokie tikslai jo gyvenime svarbiausi, o jei ir išsiaiškina, nežino, nuo ko pradėti. Jis tik neseniai pradėjo suvokti, kad egzistuoja subtilusis pasaulis, pradėjo pažinti savo vidinį pasaulį, o jau girdi, kad naujus suvokimus reikia integruoti į savo gyvenimą. Būtent tai ir yra svarbiausia. Savo realybę, savo kasdienybę reikia kurti remiantis naujomis tiesomis. Savo vidinėje tyloje, meditacijoje gali suvokti besiskleidžiančią savo sąmonę, pajusti savo minčių ir jausmų vibracijas, pajusti, kiek giliai suvoki naujas tiesas. Tai leis suprasti, kokie turėtų būti tavo veiksmai, kad galėtum integruoti į savo realybę tas nuostabias vidines būsenas. Meditacinėje būsenoje patirtos aukšto dažnio vibracijos gali tapti tavo kasdienybės dalimi.

Viena, kai valdai savo mintis, jausmus ir elgseną, mėgindamas būti pozityvume, kai įveiki savo kompleksus, prisirišimus, įpročius ir keiti savo gyvenseną, ir visai kas kita, kai vidinėje tyloje išjauti naują aukštesnių vibracijų erdvės potyrį. Šią akimirką į atmintį įsirėžia būsenos, kurias galėtum išjausti ir patirti savo kasdienybėje. Medituodamas gali aiškiai išjausti savo galimą naują realybę, o pažvelgęs į save iš šalies – įvertinti, kiek pats atitinki naujos realybės vibracijas. Žinoma, skirtumą pastebėsi. Pirmiausia pajusi, koks esi ribotas, sukaustytas, sunkiai atsiveriantis. Jaudintis neverta, visiems pokyčiams reikia laiko ir kantrybės. Jei esi jau pažengęs, nevertink kitų žmonių, nesistebėk ir nesijaudink dėl jų neišmanymo ar nenoro keistis. Jei aplinkinius pradėsi vertinti iš naujų suvokimų pozicijos, iš karto grįši prie senos elgsenos modelio ir vėl atsidursi savo senojoje, žemesnio dažnio realybėje. Suprasti naujos realybės principus ir iš tiesų joje gyventi – du skirtingi dalykai. Tai, kad sugebi išjausti naujos realybės energetiką dar nereiškia, kad sugebi joje gyventi. Tačiau nuostabu yra tai, kad jau išjautei aukštesnes vibracijas, jau žinai kokių vibracijų pasaulyje nori gyventi.

Tad atidžiai pažvelk į save ir pagalvok, ką gali keisti savyje jau dabar, kad jaustumeisi pakylėtas. Koks charakterio bruožas, kokia reakcija į situacijas ar žmones neleidžia kilti tavo vibracijoms? Galbūt vis dar vertini kitus, klijuoji etiketes? Galbūt dėl visko kaltini aplinkinius, abejoji savimi? Atkreipk dėmesį ir į savo kasdienę veiklą, supančius tave žmones. Ar naujienos, kurias nuolat girdi, leidžia tau būti aukštesnio dažnio minčių lauke, ar jos leidžia tau suvokti ką nors naujo? Ar tik dėlioji tas pačias mintis iš vienos lentynėlės į kitas, ir jokia kūryba nevyksta?

Atmink, kuo didesnis sąmoningumas, tuo geriau matoma galimybių riba. Šiuo laikotarpiu esi būtent tokiame vibracijų lygmenyje, kokiame esi. To nereikia niekaip vertinti, nereikia nei liūdėti, nei labai džiaugtis. Esi ten, kur esi. Jeigu suvokei, kad tavo realybė gali būti aukštesnių dažnių, tai rask, kas tau padėtų ją pasiekti. Ir tiek. Ateis metas, kai vėl pajusi naujos realybės potencialą, ir vėl ieškosi būdų, kaip pakeisti save ar savo gyvenimą, kad jis atitiktų tos išjaustos realybės vibracinį dažnį. Visada prisimink paprastą tiesą – gyveni toje realybėje, į kurią sutelktas tavo minties, jausmo ir veiksmo dėmesys kasdieniame gyvenime, o ne meditacijoje. Meditacijos potyriai leidžia išjausti galimybes, o kasdieniai veiksmai parodo, ar stengiesi jų siekti.

Dar kartą pakalbėkime apie būtinybę veikti. Juolab, kad šiame virsmo cikle svarbiausia yra kūryba – veiksmas. Būtina išmokti išjausti, įeiti į gilius vidinius pojūčius, kad visas tas patirtis pritaikytum savo kūryboje, savo veiksmuose. Kol buvo svarbu tikėti, jausti bendrumą su Dievu, tol užtekdavo tik pabūti gilesnėse dvasinėse būsenose. Dabar gi ne mažiau svarbu šių būsenų energiją perkelti į realybę. Negana tik išgyventi, suvokti pačiam tų gilių potyrių, turi dar ir pasistengti, kad jie keistų tavo ir kitų žmonių gyvenimą.

Pradėjęs žengti sąmonėjimo keliu žmogus patiria daug naujo ir siekia tuo dalytis naujumu su kitais. Tai yra nuostabu ir reikalinga, tačiau neturi užimti viso laiko. Ne mažiau svarbu yra susitelkti į savo vidinį augimą, kuris padės skleistis energijoms bei veikloms, kurios į šį kelią pritrauks daugiau žmonių. Veiklos bus kaip vidinio augimo pasekmė, ne kaip siekis. Kai žmogus susitelkia į savo vidinį augimą, savaime atsiranda veiklų, per kurias išsiskleidžia vis aukštesnė žmogaus gyvensenos vibracija.

Noriu sugrįžti prie daugiamatiškumo. Tema sudėtinga, bet laikas ją panagrinėti. Tu nuolat išgyveni tiesų kaitą. Tik spėji suvokti vienas, jau atsiveria kitos. Ne taip lengva susigaudyti, ką ir kaip turi veikti, į ką sutelkti savo dėmesį, kaip suderinti naujas ir senas tiesas, tačiau aukštesnioji tavo sąmonė visada yra pasirengusi padėti.

Dalintis:

1 komentaras apie “Atsiverti daugiamatiškumui (2)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *