7 ciklai III

Beribė sąmonė (1)

Aš, tavo Gilusis Suvokimas, noriu tave atvesti prie kitokios sampratos, kas tu esi. Prisimink, kad kiekviename tavo sąmonės lygmenyje tiesa pasireiškia vis kitaip. Ji yra kintanti. Tiesos, kurios tau buvo priimtinos ir savaime suprantamos, kuriomis grindei savo gyvenimą, keičiasi. Jau kalbėjau apie sąmonės lygius, nuosekliai aiškinau, kaip skleidžiantis, augant sąmonei gali keistis tavo gyvenimas.
Dabar noriu pakalbėti apie kitokią galimą realybę, apie jos suvokimą. Tu, kaip žmogus, lieki gyventi materinėje erdvėje, kurioje kuri santykius, generuoji kūrybines idėjas, sieki jas įgyvendinti, sieki dar labiau pažinti save. Tačiau tu jauti, kad tavyje skleidžiasi kai kas daugiau, atrandi naujų požiūrio taškų.
Prisimink, kad esi Beribės sąmonės dalis. Kas ta Beribė sąmonė? Tai galingas sąmonės srautas, sklindantis per beribes erdves. Įsivaizduok save, savo sąmonę, kaip Paukščių Tako galaktiką, tik be pradžios ir be pabaigos. Tu gali matyti tik atkarpą savo beribės sąmonės. Neanalizuok, kur pradžia ir pabaiga. Ji tiesiog yra. Ne šioje Visatoje. Tavo beribės sąmonės, kaip pagrindinės bazės, šioje Visatoje nėra. Šioje Visatoje yra tik Beribės sąmonės sutelktas dėmesys į šią realybę – šį sutelktą dėmesį galima pavadinti kosmine sąmone. Tu, žmogau, esi tik mažytė beribės savo sąmonės dalis, įsimaterinusi į dabartinę realybę. Beribė sąmonė materializavo ne visą save, o tik mikrodalelę. Subatominę dalelytę. Tu esi beribė sąmonė, sudaryta iš daugybės galimybių. Tai – didžiulis potencialo laukas, Absoliutas. Esi beribė sąmonė, galinti absoliučiai viską. Begalinis sąmonės sūkurys gali save išskaidyti į neišmatuojamą daugybę koncentruotos energijos taškų (subatominių dalelyčių), kurie turi jėgą ir galimybę save išjausti bet kurioje beribės erdvės ir amžinybės dalyje. Šie taškai veikia ne vienoje materinėje arba nematerinėje plotmėje, ir tavo sąmonės struktūra visus juos geba valdyti. Kiekvienas atskiras taškas nukreipia energiją į tam tikrų visatų kūrėjų sąmonių laukus ir ten kuria save. Tad tavo beribė sąmonė gali suvokti save milijonuose visatų vienu metu. Ši galimybė panaši į tau suvokiamo Absoliuto galias. Tik prisimink, kad tokių beribių sąmonių, absoliutų yra beribis skaičius, jie persipina per beribį skaičių dimensijų, formų, galimybių. Tavo beribėje sąmonėje slypi Absoliuto galia. Ar dabar supranti, iš ko esi kilęs ir kokios tavyje slypi galimybės? Beribės galimybės.

Dabar grįžkime prie koncentruotos dėmesio energijos taško tavo beribėje erdvėje. Šį kartą analizuosime tašką, kurio atspindys esi tu. Ar beribė tavo sąmonė ieško, kaip materializuoti save? Ne, beribė sąmonė nieko neieško. Ji tiesiog egzistuoja. Vienu metu ji gali atrodyti kaip nešvytinti Paukščių Tako galaktika, kitu metu – ryškiai švytinti. Beribė sąmonė kupina veikiančių sutelktos sąmonės taškų, kurie švyti nevienodai, pulsuojančiai. Vieni žiburėliai užsidega, kiti užgesta, vieni ilgiau šviečia, kiti trumpiau. Nuo ko tai priklauso? Nuo to, į kokį pasaulį sąmonės taškas nukreipė savo dėmesio energiją, kur save realizuoja. Jeigu pasaulio vystymosi ciklas yra tik milijonas metų, tai žiburėlis greitai užgęsta. Jeigu to pasaulio vystymosi ciklas gerokai ilgesnis, tuomet žiburėlis švyti ilgiau. Milijonas ir daugiau metų ilgas laiko tarpsnis tik žmogaus suvokimui. Jei savo beribę sąmonę stebėtum kitos beribės sąmonės akimis, tai matytum nesibaigiantį pulsavimą, matytum begalę sąmonės taškų dėmesio energijos linijų, besidriekiančių per matricas. Kartais tavo beribė sąmonė apjungia sutelktos sąmonės taškus į vieną kūrybinį procesą, taigi gali įsivaizduoti, kokie ilgi ir sudėtingi vyksta procesai. Žmogus negali suvokti visų savo paskirčių. Jis gali žinoti, ko nori pats, nujausti, ko nori jo siela ar esybė. Bet suvokti, ko gali norėti tavo beribė sąmonė – neįmanoma, nes negali suvokti kitų pasaulių esmės ir galimybių, kurios vis tik susijusios su tavuoju pasauliu.

Dalintis:

2 komentarai apie “Beribė sąmonė (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *