7 ciklai III

Laiko ir erdvės fraktalai

Aš, tavo Gilusis Suvokimas, vedu tave į beribes erdves, kad pajaustum savo didingumą. Tavo sąmonės kanalas tarsi sūkurys driekiasi per visą Visatą iki pačios jos esmės. Kiekvieną Visatoje egzistuojančią formą, kiekvieną dėsnį ar principą tu gali pažinti dėl savo nuostabaus sąmonės kanalo. Jis nėra atskirtas nuo visumos. Ne veltui sakoma, kad esi visumos dalis. Ribota gali būti tik žemiškoji ar sielos sąmonė, tačiau tu visada gali pasinaudoti savo laisva valia ir peržengti suvokimo ribas. Žmogus yra kūrėjas. Jo vidinė galia yra beribė, tik į Žemę jis atėjo su ribota galia. Atėjo patirti savęs pačioje žemiausioje vibracijoje. Tokia yra kosminės sąmonės patirtis šio Visatos Kūrėjo erdvėje.

Tu, kaip Beribės sąmonės sutelktos dėmesio energijos taškas, pasiekei Visatos Kūrėjo sąmonės lauką ir pradėjai kaupti patirtis, kurti šioje erdvėje. Visatos Kūrėjas, pajutęs impulsą kurti, savo sąmonės lauke suformavo naują laiko ir erdvės fraktalą. Iš pradžių jame tvyrojo absoliuti tuštuma, kuri vėliau užsipildė kuriančiomis subatominėmis dalelytėmis. Kūrėjo sąmonėje jau sklandė minties ir jausmo energijos. Jame jau buvo gyvos išminties ir meilės energijos. Kodėl tos energijos tokios svarbios? Nes išmintis – tai kūrybinė mintis, o meilė – tai gyvybę kurianti energija. Kūrėjo sąmonėje daug minčių ir daug gyvybinės energijos. Kol pasiekė Visatos Kūrėjo statusą, jis išjautė daugybę galimybių ir patirčių, o kai suvokė turįs didžiulį potencialą kurti savarankiškai, savo sąmonėje jis suformavo laiko ir erdvės fraktalą, kuriame ir pradėjo kurti savo realybę. Bet laiko ir erdvės fraktalas turi tam tikras ribas. Kad ir kokia didžiulė būtų Visata, ji nėra begalinė, amžina. Kūrėjo fraktale kiekviena jame esanti sąmonė gali kurti savo naują fraktalą. Taip Visata plečiasi. Visatos erdves plėsti gali ir pats Kūrėjas, jeigu jame gimsta visiškai naujų idėjų. Štai ir dabar, kai žmogus mokosi suvokti save, kai įgyja galių valdyti energijas, jis gali praplėsti Visatos Kūrėjo sąmonę savo kūryba, savo sąmonės lauke kurti naujus erdvės ir laiko fraktalus. Visata plečiasi iš vidaus dėl galingos energijos, kuri veržiasi iš sąmoningų būtybių, kuriančių Kūrėjo sąmonės lauke. Kai kurios iš jų sugeneruoja tiek daug teigiamos kuriančiosios energijos, kad gali pačios formuoti naują fraktalą.

Tačiau trumpam grįžkime į Žemę. Tu mokaisi gyventi teigiamų energijų sraute, ir tai yra didžiulis iššūkis. Norėdamas sukurti savo sąmonėje naują fraktalą, tu ne tik negali gyventi negatyvioje energijoje, bet ir privalai sugebėti ją tuoj pat neutralizuoti, transformuoti. Kai tavo sąmonė užaugs iki tokio lygmens, kai galėsi kurti savo erdvės ir laiko fraktalą, jame esančios gyvybės formos patirs virsmą nuo pirminės stadijos. Jeigu laikysiesi dualumo principo, gyvybės susidurs su neigiamumu. Tu, kaip savo sukurto pasaulio prižiūrėtojas, turi būti itin gerai įvaldęs gebėjimą suvaldyti ne tik emocijas, bet ir neigiamumą stiprinančius dėsnius, ir dualumą kuriančius principus. To dabar ir mokaisi Kūrėjo sąmonėje.

Dalintis:

1 komentaras apie “Laiko ir erdvės fraktalai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *