7 ciklai III

Vidinis pasaulis (2)

Pasaulis kupinas pačių įvairiausių energijų. Jų diapazonas itin didelis – nuo tamsių ir sunkių iki šviesių, kupinų palaimos. Kurią apšvies jūsų dėmesio prožektorius – priklausys tik nuo jūsų pačių. Jūsų dėmesio krypčiai įtakos gali turėti aplinkiniai žmonės, gali jūsų prisiminimai, prisirišimai ir daugybė kitų dalykų. Tačiau sąmoningas žmogus turi pastebėti, kas jam trukdo susitelkti į pozityvumą, į šviesius dalykus. Išlaikyti sukoncentruotą dėmesį į pozityvumą nėra lengva, tačiau išsiugdžius šį gebėjimą, gyvenimas ima keistis. Sakysite, kad taip tik apgaudinėjate save, kad pasaulyje daug blogų dalykų, kad neįmanoma išlikti pozityviam. Bet jei taip sakote, vadinasi, matote tą pasaulio dalį, kuriame yra daug tamsių ir sunkių energijų. Tačiau šalia jų yra ir šviesių, lengvų energijų. Kodėl nesutelkus savo dėmesio į jas? Kas jums trukdo tai padaryti? Juk niekas neverčia rinktis negatyvių emocijų, minčių, poelgių. Jūs visada renkatės tai, kas jums patinka. Sakysite, jokiu būdu! Man nepatinka problemos, skausmas, sudėtingi santykiai. Iš tiesų, jus tai traukia. Jei netrauktų, ieškotumėte šviesos. Žmogus kiekvieną akimirką gali pradėti gyventi kitaip, kokybiškiau, šviesiau. Kelkite savo mintis aukštyn. Gilinkitės į tai, kas iš tiesų esate. Esate galinga sąmonė, egzistuojanti amžinybėje. Išgryninkite ją savyje ir naudokite savo žemiško gyvenimo kūrybai.

Kuo geriau suvokiate savo vidinį pasaulį, tuo giliau pajaučiate, ko siekia jūsų siela ir dar aukštesni jūsų sąmonės lygmenys. Vidinis pasaulis iškart neatsiveria, šis procesas laipsniškas. Pirmiausia išjaučiate intuiciją, suvokiate, kada mintys ateina iš kažkur giliau, o kada kalba protas. Atsiranda jausmas, kad iš kažkur žinote vieną ar kitą tiesą, informaciją, nors protu jos paaiškinti negalite. Tiesiog tikite, ir, žinoma, ji pasitvirtina. Pamažu patenkate į savo gyvenimo informacinį lauką, imate nujausti tiek savo gyvenimo įvykius, tiek sprendimus, kurie jums gali atnešti naudos. Silpnesnę ar stipresnę intuiciją turi visi. Ji susijusi su pirmąja čakra, kuri funkcionuoja visų žmonių energiniame kūne. Vidinį balsą žmogus išgirsta, kai suaktyvėja antroji čakra. Žmogus pradeda daugiau mąstyti, jis sugeba atskirti, kurios mintys ateina iš pasąmonės gelmių, o kurios tėra padiktuotos proto ar kolektyvinės sąmonės.

Jausmas „aš tai tiesiog žinau“ atsiranda, kai įsisuka trečioji čakra ir atsiveria jūsų sielos sąmonė. Ji perduoda informaciją iš sielos plano. Siela jau šiame įsikūnijime gali projektuoti būsimus savo įsikūnijimus. Savo žemiškąjį kūną ji gali suvesti su žmonėmis, kurie jai bus reikalingi naujame įsikūnijime. Dažnai ji suveda ir su tais, su kuriais jus sieja karminiai ryšiai. Siela stengiasi, kad išnyktų bet kokia neigiama energija, kurią sukūrėte bendraudami, kad ji sudegtų jūsų teisingų pasirinkimų ugnyje, kad grąžintumėte vienas kitam karmines skolas ir pagaliau būtumėte laisvi. Žinojimo jausmas labai reikalingas, jis parodo tikslų ir teisingą sprendimų variantą, padeda apčiuopti gilesnius savo sąmonės sluoksnius, iš kur, tarsi gaivaus oro banga, plūsta žinios, supratimas, geras vidinis jausmas. Išsiskleidus trečiajai čakrai, žmogus pajaučia savo vidinę stiprybę. Pajaučia, ko nori iš gyvenimo, žino, ką daryti, kad kiekviena diena būtų kūrybinga, atnešanti naudos tiek jam, tiek visuomenei, t. y., kaip pasiekti pilnatvę. Ne tik žino, bet ir daro. Žinoti ir daryti yra du skirtingi dalykai. Kai žmogus žino ir nedaro, jį užpuola liūdesys, depresija, jam sunku suvaldyti savo jausmus. Siela labai nudžiunga, kai mato, kad žmogaus žemiškoji sąmonė suvokė savo gilesnes paskirtis. Ji džiūgauja, nori veikti, bet atsimuša į sieną, jei žmogus nedaro to, ką jaučia, kad turėtų daryti. Dėl nežinomybės baimės, tingios sąmonės ar valios trūkumo. Siela nuliūsta, ir žmogus panyra į depresiją, kartais netgi iki noro pasitraukti iš gyvenimo. Bet tos mintys nėra paties žmogaus, jos ateina iš sielos plano. Kai siela pajaučia, kad negali reikštis taip, kaip nori, žmogus jai nepadeda, ji tiesiog nori kuo greičiau palikti kūną ir gimti iš naujo. Tačiau tokio sielos noro paisyti nereikėtų, nes virš jos yra dar aukštesnės sąmonės, kurios į Žemę jus pasiuntė su kitomis užduotimis, kitomis paskirtimis. Bet ir sielos plano paskirties peržengti negalima. Negalima peršokti nė vieno savo sąmonės augimo laiptelio. Žmogui būtina įsiklausyti į savo sielos norus ir juos materializuoti. Sielos norai labiau susiję su emocijomis ir su patirtimis iš kitų gyvenimų. Jau šiame įsikūnijime ji programuoja savo būsimus įsikūnijimus, jau dabar siekia sukurti tam tikrą veiksmų ir įvykių matricą. Įdomu tai, kad Atlantidos laikais sielos gebėjo projektuoti kelis įsikūnijimus į priekį. Žemiškoji sąmonė buvo taip susiliejusi su sielos sąmone, kad dauguma atlantiečių galėjo lengvai modeliuoti savo būsimą gyvenimą ne viename įsikūnijime. Jie sugebėjo matyti ryškiausius kiekvieno būsimo šimtmečio įvykius Žemėje, žinojo, ką kuriuo metu būtų galima patirti.

Žemiškoje erdvėje nuolat vyksta daugybė įvykių, žmogui sunku aprėpti visumą ir viską suvokti. Todėl jis susikoncentruoja tik į tam tikrą erdvės dalį, ir joje gyvena. Kaip akys negali matyti 360 laipsnių kampu, taip ir protas negali aprėpti visko, kas jau yra žinoma ir suvokta žmogui. Tad įsivaizduokite sielos planą, kur visko yra nepalyginamai daugiau. Įvykių, galimybių, erdvių, kitų pasaulių. Jūs žinote tik labai mažą dalį to, kas gali vykti sielos plane, ir to iki šiol pakako. Tačiau jūsų sąmonė plečiasi, ji pasiruošusi priimti daugiau naujos informacijos, todėl norėčiau plačiau aptarti sielos plano pasaulį (dimensiją). Turėdami daugiau žinių apie šį planą, aiškiau suvoksite, ką turite nuveikti kaip žmogus šiame įsikūnijime.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *